Oto expertizi gibi İphone expertizi yapılabilecek

Apple İphone kullanıcıları için yeni bir uygulamayı devreye aldı.İphone kullanıcıları artık kullandıkları telefonların yüzde kaç batarya ömrünün olduğunu öğrenebilecek.Battery Life uygulamasını indiren kullanıcılar anlık pil kondisyonunu öğrenebilecek.

Oto expertizi gibi İphone expertizi yapılabilecek

iPhone kullanıcıları tarafından, kullandıkları iPhone modelinin bataryası yüzde kaçının kullanılabili durumdar olduğunu veya mAh cinsinden ne kadar sağlıklı durumda pil hücresinin olduğunu Battery Life isimli uygulaması sayesinde görebiliyorlar.


Battery Life sayesinde, örneğin videoda da izleyebilecek olduğunuz gibi 2750 mAh pil gücüne sahip durumda olan iPhone 6s Plus'ın, uzun kullanımından sonra anlık pil kondisyonunu bizlere göstermektedir. O an için şarj durumu, pil sıcaklığı ve şarj edilmekte olan kaynaktan gelen amper değerlerini adı geçen uygulama ile kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Sistem özellikleri ve diğer detaylarını görüntüleyin!
İşlemci kullanımı, RAM kullanımları ve depolama kapasitesi ile ilgili pek çok bilginin de yer aldığı Battery Life uygulaması, aşağıda paylaşılan linkten görüntüleyebilirsiniz.

Battery Life uygulaması indir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuz maddede yeni corona kısıtlamaları
Dokuz maddede yeni corona kısıtlamaları
Bakan soylu,
Bakan soylu, "Koronavirüs beni bile yere serdi"