Dil Okulları 8 Eylül'le anlaştı

Manisa’nın köklü dil okullarından Amerikan Kültür ve İngiliz Kültür’ün yetkilileri Özel 8 Eylül Hastanesi ile sağlık hizmetlerinde indirim uygulaması için anlaştı.

Dil Okulları 8 Eylül'le anlaştı

Manisa’nın köklü dil okullarından American Culture (Amerikan Kültür) Kurum Müdürü Cengiz Durnal ile British Culture (İngiliz Kültür) Kurum Müdürü Büşra Çelebi, Manisa Özel 8 Eylül Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Hemmati ile protokol imzaladı. Özel 8 Eylül Hastanesi’nde gerçekleşen buluşmada beraberinde Medikal Pazarlama Sorumlusu Elvan Bürçer ile birlikte yetkililere bilgi veren Hemmati, “İmzaladığımız bu protokolle her iki dil okulunun Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) şemsiyesi altında bulunan mensupları, öğrencileri ve birinci derece yakınları doktor muayenesi, tetkik ve yatarak tedavi gibi sağlık hizmetlerimizden indirimli olarak yararlanacaklar” dedi.
HİZMETLERİ BAŞARILI BULUYORLAR
Manisa’da 12 yıldır hizmet veren American Culture ile 10 yıldır hizmet veren British Culture Dil Okulları’nın yöneticileri Durnal ve Çelebi de Özel 8 Eylül Hastenesi’nin 7/24 sunduğu sağlık hizmetlerini başarılı bulduklarını, bu nedenle protokol imzaladıklarını söyledi. American Culture Kurum Müdürü Cengiz Durnal, “Manisa’nın tanınmış, değerli ve tecrübeli hekimlerinin bir arada bulunduğu, sağlık alanında kalitesini ortaya koymuş bir kurumla anlaşma yapmak bize güven verdi. Üstelik bu hizmeti indirimli olarak alacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret