Vatan Partisi'nden Aydınlığa Çıkış Bildirgesi

Vatan Partisi Manisa İl Başkanı Ramazan Çalışkan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle partisinin Aydınlığa Çıkış Bildirgesini okudu

Vatan Partisi'nden Aydınlığa Çıkış Bildirgesi

VATAN PARTİSİ AYDINLIĞA ÇIKIŞ BİLDİRGESİ

 Büyük Türk Milleti,  

Virüs belâsı var. Ekonomide zorluklar var. Güvenlikte vazgeçilmez görevler var.  

Türkiye’nin gündemi, zorlukları yenmektir. Zorlukları kesinlikle yeneceğiz! 

Halkımızın sağlığını ve ekmek teknesini korumak için, kamuculuğa mecburuz ve Üretim Devriminin eşiğindeyiz. Yaparız dedik mi yaparız. Başaracağız! 

Halkı virüs belâsından kurtarmak, gıda güvenliğini sağlamak, ekmek teknemizi korumak, güvenliği sağlam tutmak ve eğitimi sürdürmek için, Millî Direnme Ekonomisini derhal inşa etmek durumundayız.  

Emperyalizme bağımlı Borçlanma Ekonomisinde ısrar, çırpınmaktan başka bir sonuç getirmiyor. İşçi ve çiftçiden, esnaf ve tüccardan sanayiciye kadar bütün üretici sınıfların kurtuluşu için, kalıcı çözüm elbirliğindedir ve kamuculuktadır.  

Tasarrufu artırmak, yatırımı büyütmek, ülkemizin bütün üretim olanaklarını kullanmak, bütün emek güçlerini seferber etmek zorundayız.   
Emek seferberliği için çalışma arzusunu ateşlemek, geniş emekçi yığınlarına dayanmak gerekir. Kaynakların halk için verimli kullanılması amacıyla biricik çözüm, Üretim odaklı, Planlı Karma Ekonomidir.  

Karşılaştığımız zorlukların üstesinden gelmek için, devlet ve toplum disiplini şarttır. Devletin ve milletin bütün güçlerini seferber etmek görevimizdir. Bu amaçla halkı özgürleştirmeli ve örgütlemeliyiz.  

 
Değerli Vatandaşlarımız, Değerli Üreticiler, 

Türkiye, bu dar boğazdan tek başına AK Parti Hükümetiyle çıkamaz. Bununla birlikte AK Parti’siz bir hükümet de kurulamaz. ABD’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dışlayan hükümet projesine bağlananlar, Türk milletinin çoğunluğunu karşılarına alıyorlar. Bunlar, PKK ve FETÖ ile ittifaktan başka bir siyaset bulamıyorlar. Türk milleti buna izin vermeyecektir.  

Halkın sağlığını ve ekmek teknemizi korumak için, milletin büyük güçlerini birleştiren ve zorlukları paylaştıran bir hükümet biricik çözümüdür. Üretim Devrimi ve Türkiye’nin güvenliği, Üreticilerin Millî Hükümeti yönetiminde başarılacaktır. 

İstiklâl Savaşımızın ve Cumhuriyetimizin Devrimci Önderi, Mustafa Kemal Atatürk, büyük esin kaynağımızdır. Milletimizin çeşitli kavimleri ve inançları birleştiren imparatorluklar birikimi, devlet ve ordu kuruculuğu, bize her zaman gerekli olan tarihsel mirastır. 

Vatan Partisi olarak, Üreticilerin Millî Hükümetinde sorumluluk üstlenmeye hazırız.
 
Üretim Devrimi Programımız, Türkiye’nin gündemindeki çözümdür.  

Milletimizi kucaklayan ve Türkiye’yi Avrasya ülkeleriyle birleştiren siyasetlerimiz, ülkemizin önünü açtı.  

Zorlukları yenmedeki tecrübe ve kadro birikimimizle ve geleceğimizi emanet edebileceğimiz örgütlü gençliğimizle her görevin üstesinden geliriz. 

Türk Milleti, Ergenekon Destanında olduğu gibi, büyük bir seferberlikle dağları yaracak ve aydınlıklara ulaşacaktır.  

Ergenekon’daki demirci, Vatan Partisi’dir. 

Türk Milletinin Değerli Öncüleri,  
 
Zor zamanda 
Vatan bizden görev bekler. 
Vatan Partisi’ne üye ol! 
 
Zorlukları birlikte yenmek için 
Bir adım öne çık 
Vatan Partisi’ne üye ol! 
 
Millet bizden çözüm bekler 
Umut taşımak için 
Vatan Partisi’ne üye ol! 
 
Çocuklarımız ekmek bekler 
Ekmek teknesini korumak için 
Üreten Sağlıklı Türkiye için 
Vatan Partisi’ne üye ol! 
 
Artık zamanı geldi 
Üreticilerin Milli Hükümeti için  
Vatan Partisi’ne üye ol!  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi