Selçuk Özdağ'dan temayül öncesi önemli uyarı

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi Ak Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından yapılacak olan temayül yoklaması öncesi parti teşkilatı mensuplarına ve belediye başkanlarına seslenen AK Parti 24.25.26. Dönem Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, "Elinizi vicdanınıza koyun, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan ahbap çavuş ilişkisinden uzak bağımsız bir şekilde davranarak kimin Manisa'yı kim daha yaşanılabilir, daha zengin, daha marka şehir yapacağına inanıyorsanız ondan yana oyunuzu kullanın" dedi.

Selçuk Özdağ'dan temayül öncesi önemli uyarı

AK Parti 24.25.26. Dönem Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Doç. Dr. Selçuk Özdağ 18 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti temayül yoklaması öncesi parti teşkilatlarına ve Belediye Başkanlarına seslenerek, “Oyunuzu kullanmadan önce bağımsız bir şekilde hiç bir şeyin etkisi altında kalmadan “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını kim kazanır, kim daha iyi yapar” diye sorgulayın, “Kazandıktan sonra kim hizmet eder” diye sorun. “Kim bu şehri cennet, özgür, zengin yapar” diye sorun ve ondan sonra inanarak, vicdanınıza danışarak içiniz rahat bi şekilde oyunuzu kullanın” diye konuştu.

Konuşmasında AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli'ye teşekkür eden Özdağ, “Kendisini Merkez İlçe Başkanlığı'ndan tanıdım, ardından da İl Teşkilatında tanıdım. Sayın İl ve İlçe Başkanlarımızla, İlçe Belediye Başkanımızla, Kadın Kolları Başkanlarımızla ve tüm partili kardeşlerimizle bir olacağız ve hep birlikte Manisa'ya hizmet olarak yağacağız inşallah. İstersek 17 İlçe Belediye Başkanlığını kazanalım ama yetmez. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını da kazanmalıyız. Kazanırsak Bakanlar Kurulu'da Cumhurbaşkanımız da bizimle birlikte olur ve eller buluşur. Buluşunca da Manisa büyük hizmetlerle de buluşur. Manisa'ya tüm alanda hizmet olup yağacağız. Projelerimizi adaylığımız açıklandığında tüm Manisa ile paylaşacağız. Biz kamplaşmanın kutuplaşmanın daima karşısındayız ve böyle olmaya devam edeceğiz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını da kazanınca yine hiç bir ayrımı yapmadan herkese hizmet için koşacağız. Şeffaf ve objektif bir Belediyecilik yapacağız. Herşeyi tüm ihalaleler dahil Manisa'da yaşayan herkes şeffaflıkla görecek ve takip edebilecek. Biz adalet duygusundan asla geri kalmayacağız” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi
Corona tedavisinde anında bağışıklık kazandıracak
Corona tedavisinde anında bağışıklık kazandıracak