Selçuk Özdağ adaylığını miting havasında açıklayacak

Manisa'yı hakkettiği marka ve daha yaşanılabilir kent durumuna getirmek hedefiyle AK Parti Genel Merkezine başvurusunu yaparak ilçe ziyaretlerine başlayan AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Doç. Dr. Selçuk Özdağ 16 Kasım Cuma günü saat 11.00'da AK Parti İl Başkanlığı'nda basın açıklamasında partililer ve basın mensuplarıyla bir araya gelecek. Miting havasında geçmesi beklenen açıklamadan önce konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Özdağ gösterilen teveccüh ve destekten dolayı Manisalılarla, AK Parti'ye gönül vermiş herkese teşekkürlerini iletti.

Selçuk Özdağ adaylığını miting havasında açıklayacak

2019 yerel seçimleri öncesinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adaylığını, “Manisa Vakti” sloganıyla duyuran AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı, 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 11.00'da AK Parti İl Başkanlığında yapacağı basın açıklamasının bir miting havasında gerçekleşmesi bekleniyor. Sadece Manisa merkezden değil ilçeler ve çevre illerden katılım gösterecek olan Özdağ taraftarı AK Partililerin oluşturacağı kalabalığın sokaklara taşacağı ifade ediliyor.

Kamuoyu araştırmaları başta olmak üzere Manisa merkez ve ilçelerinde yapılan tüm anket çalışmalarında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi ismi öne çıkan Özdağ, 2019 yerel seçimlerinde Manisa'da AK Parti olarak en az yüzde 50 oy oranını yakalayacaklarını kaydetti.

“Sadece partimiz veya bize yakın araştırma şirketlerinin değil partili partisiz yapılan tüm anketlerde adımın ön planda çıkması memnuniyet verici. Tabi bu konuda taktir Genel merkezimize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ait. Bunların haricinde Manisa'da büyük bir teveccüh gördüğüme inanıyorum” diyen Özdağ sözlerini şöyle sürdürdü; “ İyi Parti'den, MHP'den, CHP'den, HDP’den, BBP’den, Saadetten oy alırım, Ak Partinin oylarını muhafaza ederim. Çünkü marifet iltifata tabi. Ben siyaset yaparken ayrımsız siyaset yaptım. Günde 200-300 telefon görüşmesi yaptım. Ve ben bir yandan tavan, bir yandan taban siyaseti yapıyorum, hem komisyonlarda hem de kürsüde çalıştım. Manisa'da gitmedik köyü bırakmadım. Her muhtarı her yatırımı takip ediyorum. Ben siyaseti adam gibi yaptım. Elimi kirletmedim. Yerel yönetimlerde başarının adresi AK Parti Belediyeciliği. Bizim de Manisa'da ki hedefimiz bu başarı çıtasını daha da yukarılara çıkartıp Büyükşehir Manisa'yı AK hizmetlerle buluşturmak ve marka şehir olarak hakettiği noktaya getirmek.”


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi