Selçuk Özdağ 2019 yerel seçimlerine teşkilatlardan start verecek

2019 yerel seçimleri öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı olan AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ ilk ziyaretlerine seçim bölgesi Manisa'da partisinin 17 ilçe teşkilatını ziyaret ederek başlayacak. Özdağ ayrıca 16 Kasım Cuma günü saat 11. 00'da AK Parti Manisa İl Başkanlığı binasında Aday Adaylığı ile ilgili basın açıklamasında bulunacak.

Selçuk Özdağ 2019 yerel seçimlerine teşkilatlardan start verecek

Milletvekilliği görevini sürdürdüğü 7 yıl boyunca seçim bölgesi Manisa'da parti ayrımı gözetmeksizin sıkılmadık el, gidilmedik mahalle bırakmayan AK Parti'nin önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa'da yapılamayanları yapmak için 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı. Teşkilatlara ve teşkilatçılığa büyük önem veren Özdağ 16 Kasım Cuma günü saat 11.00'da AK Parti İl Başkanlığında Aday Adaylığıyla ilgili basın açıklamasında bulunacak.

Aday Adaylık sürecindeki ilk ziyaretlerine Manisa'nın 17 ilçesinin 17'sinde bulunan ilçe teşkilatlarını ziyaret etmekle başlayacak. 13 Kasım Salı günü Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma AK Parti İlçe Başkanlıklarını, 14 Kasım Çarşamba günü Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Gölmarmara AK Parti İlçe Başkanlıklarını, 15 Kasım Perşembe günü Alaşehir, Sarıgöl, Selendi, Kula AK Parti İlçe Başkanlıklarını, 16 Kasım Cuma günü Gördes, Köprübaşı, Demirci AK Parti İlçe Başkanlıklarını, 17 Kasım Cumartesi günü ise Şehzadeler, Yunusemre İlçe Başkanlıklarını ziyaret edecek olan Özdağ'ın Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı partili partisiz Manisalılardan büyük destek ve memnuniyetle karşılandı.

2019 yerel seçimlerinde Manisa'da AK Parti olarak en az yüzde 50 oy oranını yakalayacaklarını belirten Özdağ, AK Parti olarak 24 Haziran seçimlerinde alınan 360 bin oyu Manisa Büyükşehir seçimlerinde aday olması halinde en az 460 bine çıkartmayı hedeflediğini kaydederek sözlerine şöyle devam etti, "Milletvekilliğim boyunca insanlara solcu, sağcı, alevi, suni ayrımı yapmadan hizmet ettim ve Manisalıların ilgisini, sevgisini ve teveccühünü kazandım. Evet AK Parti'den seçildim ama ben Manisalıların milletvekiliyim diyerek her telefonu açtım. Gece bir buçukta "kızımız kaçtı" diyenlerin kızını bulmak için kendimizi görevli atfettik. Hz. Ömer'in dediği gibi, "Fırat'ın kenarında koyun kaybolsa bizden sorarlar" diyerek ben Şehzadeler şehri Manisa'nın Ömer’i olmaya çalıştım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret