Özdağ'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Bu nasıl bir siyaset?"

Yeni parti kurma çalışmalarında bulunan Ahmet Davutoğlu cephesinden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a sert bir tepki geldi. TBMM 24, 25 ve 26. dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, sosyal medya hesabı aracılığıyla yapmış olduğu paylaşımda Erdoğan'a cevap verdi. İsim vermeden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a tepki gösteren Özdağ, "Bu nasıl bir siyaset?Bu nasıl bir ruh hali?Bu nasıl bir davranış biçimi?" dedi.

Özdağ'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a,
İstanbul Şehir Üniversitesi'nin arazisine yönelik tartışmada Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan gelen “dolandırıcılık” suçlamasının ardından eski Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’dan 'mal varlıklarımız araştırılsın' çağrısı gelmişti.
Ahmet Davutoğlu cephesinden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a sert bir tepki geldi. TBMM 24, 25 ve 26. dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, sosyal medya hesabı aracılığıyla yapmış olduğu paylaşımda Erdoğan'a cevap verdi. İsim vermeden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a tepki gösteren Özdağ, "Bu nasıl bir siyaset?Bu nasıl bir ruh hali?Bu nasıl bir davranış biçimi?" dedi.
Yeni Parti kurma hazırlıkları devam eden eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ise açıklamasında, "Kızıma, Oğluma, Damadıma, Gelinime, değil; bir eğitim kurumuna yardım etmekten dolayı ithamdan sadece onur duyarım.”
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Akıncı Üssü davasında karar açıklandı
Akıncı Üssü davasında karar açıklandı