Öcmenler; “Türk siyasetinde yeni bir çığır açacağız”

24.25.26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın davetiyle Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu yeni partinin 125 kişiden oluşan Kurucular Kurulu Listesine girmeyi başaran Gizem Satıoğlu, Özdağ ve Davutoğlu'na teşekkür ederek Türk siyasetinde yeni bir çığır açacaklarını ve hiç bir ayrım yapmaksızın 80 Milyon Türkiye'nin partisi olacaklarını belirtti.

Öcmenler; “Türk siyasetinde yeni bir çığır açacağız”

Mali Müsavir kimliğiyle Sivil Toplum Kuruluşlarında yapmış olduğu önemli çalışmaları ve insancıl kişiliğiyle takdir toplayan Gizem Satıoğlu Öcmenler, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yeni kurduğu partinin Kurucular listesine girmeyi de başardı. Kısa zamanda siyasette büyük bir aşama katetti. 24.25.26. Dönem Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın teveccühü ve daveti, Ahmet Davutoğlu'nun takdiriyle yeni oluşumda bulunmaktan büyük bir memnuniyet ve onur duyduğunu kaydeden Öcmenler, “Halka hizmet Hakk'a hizmet” ruhuyla hizmet edeceğini ve bu sorumlulukla hareket edeceğini ifade etti.

SAYIN ÖZDAĞ'A VE SAYIN BAŞBAKANIMIZA MÜTEŞEKKİRİM

Siyasete ara verdiği dönemde Selçuk Özdağ tarafından gerçekleşen bir ziyarette gelen davete icabet ederek yeni oluşumda siyasi çalışmalarına yön vermeye karar kıldığını kaydeden Gizem Satıoğlu Öcmenler, “Selçuk Özdağ Başkanımız sadece benim değil Manisalıların büyük bir taktirle takip ettiği ve abi olarak gördükleri saygın bir siyasi şahsiyetti. İlk ziyareti benim için çok önemli ve ayrı bir onur vermişti. İş yerimde gerçekleşen ziyaret sonrasında yeni oluşumda yer almam konusunda davet ettiler ve gelen bu davetin ardından etle tırnak misali ekipteki herkesin birbirine güçlü bir bağ kurduğu ve saygı duyduğu Manisa Dostları Platformu'nda bulunan arkadaşlarımızla Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nu Sayın Selçuk Özdağ Başkanımızın önderliğinde Manisa'da konuk etmiştik. Güzel bir buluşmaydı ve Sayın Başbakanımızın katılımıyla o günün akşamı gerçekleşen tanıtım toplantısına katılımda her kesimden gelen ve destek veren kadirşinas Manisalıların da gelmesiyle güçlü bir şekilde gerçekleşmişti. Hemen ardından Manisa Dostları Platformu olarak çalışmalarımızı sürdürürken yeni partinin Kurucular Kurulunda bulunacak isimlerin katıldığı kampa Sayın Davutoğlu'nun davetiyle ben de katıldım. Bu konuda ister Sayın Özdağ'a, ister Sayın Davutoğlu'na müteşekkirim” diye konuştu.

YENİ BİR HAL DEDİK VE YOLA KOYULDUK

Ekip ruhuyla çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ve gayelerinin Türkiye'ye, Türk siyasetine hizmet etme sevdası olduğunu belirten Gizem Satıoğlu Öcmenler açıklamasını şu şekilde sürdürdü, “Kurucular Kurulunun belli olmasının ardından Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu bugün aralarında Sayın Selçuk Özdağ Başkanımızın da bulunduğu ve ilk günden bu yana yanında yer alan Saygıdeğer Kurucular Kurulumuzdan bir heyetle İçişleri Bakanlığı'na giderek partimizin kuruluş başvurusunu yaptılar. Öncelikle partimiz ve Türkiye'miz için hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki süreçte yine Sayın Selçuk Özdağ Başkanımızın öncülüğünde Manisa merkez il ve ilçelerinde bizler, Türkiye genelinde diğer arkadaşlarımızla teşkilatlanmalar kurulacak. Yeni bir hal, yeni bir yol dedik ve biz bu yola baş koyduk. Allah Türkiye'mize, devletimize ve milletimize hizmet yolunda yardımcımız olsun.”


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı