Öcmenler, “Biz bize yeteriz ama AKP'ye yetemedik..!”

AKP iktidarına karşı vatandaşın ve seçmenin çok büyük bir müsamaha gösterdiğini kaydeden Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler, “Devletimizin kefen parası denilen ihtiyat akçesine ne oldu? Har vurulup harman savruldu. Milletimiz sağduyuludur, Dünya'da başka hiç bir millette olmayan hassasiyete, vatan, bayrak aşkına sahiptir. Bu krizde de Devletini yalnız bırakmaz ve üzerine ne düşüyorsa yapar ama nereye kadar? O nedenle evet biz bize yeteriz ama AKP Hükümetine nereye kadar yetecek bu millet?” dedi.

Öcmenler, “Biz bize yeteriz ama AKP'ye yetemedik..!”

Sokağa çıkma yasağı derhal getirilmelidir”

Başta ‘evde kal’ kampanyası olmak üzere alınan tüm önlemlere rağmen 76 Bin 981 tanı testinden 10 Bin 827'sinin pozitif çıkması ve toplam 168 kişinin hayatını kaybetmesi endişeleri daha da arttırdı. Yaşanan Coronavirüs krizinde tedbirlerin geç kalındığını kaydeden Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler virüs krizinin Türkiye'de daha da kötü sonuçlara yol açmaması için bir an önce sokağa çıkağa yasağının ilan edilmesi gerektiğini kaydetti.

Öcmenler Coronavirüs krizine karşı topyekun mücadele edilmesi gerektiğini belirterek sokağa çıkma yasağının getirilmemiş olmasının vaka sayısını arttırdığını kaydederek sözlerine şöyle devam etti, “Corona virüs tehditi bilindiği üzere Dünya'ya ilk olarak Çin'den yayıldı. Çin başta olmak üzere salgının sokağa çıkma yasağı getirilen ülkelerde ya yavaşladığını ya da durduğunu görüyoruz. Aynı şekilde Türkiye'de de bu konuda geç kalınmadan sokağa çıkma yasağı bir an önce getirilmelidir. Şayet bu yapılmazsa bu virüsün önüne zor geçeriz. Şayet bir ABD, İtalya ya da Fransa örneğinin Türkiye'de de yaşanmasını istemiyorsak sokağa çıkma yasağı dahil kesin tedbirlerin derhal getirilmesi gerekiyor. Şayet getirilmezse AKP Genel Başkanı ve kabinesi bunun vebalini ödeyemez” diye konuştu.

BİZ BİZE YETERİZ AMA AKP'YE YETEMEDİK

18 yıldır AKP iktidarına karşı vatandaşın ve seçmenin çok büyük bir müsamaha gösterdiğini kaydeden Öcmenler, “Devletimizin kefen parası denilen ihtiyat akçesine ne oldu? Har vurulup harman savruldu. Milletimiz sağduyuludur, Dünya'da başka hiç bir millette olmayan hassasiyete, vatan, bayrak aşkına sahiptir. Bu krizde de Devletini yalnız bırakmaz ve üzerine ne düşüyorsa yapar ama nereye kadar? O nedenle evet biz bize yeteriz ama AKP Hükümetine nereye kadar yetecek bu millet? İktidarı boyunca Cumhuriyet döneminin bütün birikimlerini satanlar olmasa biz bize yine yeteriz. Bu kötü zamanlarda fazla yoruma hacet yok! Millete huzur, afiyet, bereket lazım. İnşallah bizimle de Gelecek” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi