Manisalılar Selçuk Özdağ'ı Twetter'da zirveye taşıdı

31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimlerde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda Cumhur İttifakının Adayı olarak AK Parti 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili, Siyasetçi ve Akademisyen Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ı görmek isteyen Manisalılar adeta Twetter'da kazan kaldırdı. #ManisaÖzdağıBekliyor ve benzer hastagg paylaşımları ile seslerini sosyal medyada duyuran Özdağ taraftarları başarılı siyaset adamını Twetter gündem maddeleri sıralamasında zirveye taşıyarak 2. sıraya yerleştirdi.

Manisalılar Selçuk Özdağ'ı Twetter'da zirveye taşıdı

2019 yerel seçimleri öncesinde AK Parti – MHP ittifakında görüşmeler devam ederken Manisa ittifakın en çok kilitlendiği illerin başında geliyor. AK Parti – MHP İttifakının adayı olarak her ne kadar mevcut Belediye Başkanı Cengiz Ergün adı telaffuz edilse de buna hem tepki gösteren hem de “AK Parti'nin ya da illaki ittifak olacaksa Cumhur'un Adayı Selçuk Özdağ olmalı” diyen Manisalılar Twetter'da rekor kırdılar. Başta #ManisaÖzdağıBekliyor ve benzer hastagg paylaşımları ile seslerini kısa sürede duyurmayı başaran Özdağ taraftarlarının paylaşımları Sosyal Paylaşım sitesinde Türkiye gündeminde zirvede yer bularak 2. oldu.

Sadece AK Parti'den değil Özdağ'ın adaylığını destekleyen her kesimden büyük destek gören hastagg paylaşımları bir kez daha mevcut Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Adaylığının Manisalılar tarafından sıcak bakılmadığını ve tepki çektiğini gösterdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı