Manisa'da sokağın nabzı da Selçuk Özdağ için atıyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adaylığını açıklayan AK Parti 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili ve 2019 yerel seçimleri öncesi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Doç. Dr. Selçuk Özdağ'a partili partisiz her kesimden Manisalılar büyük teveccüh ve destek gösteriyorlar. Bu konuda ulusalajans.com haber sitesi her kesimden vatandaşla görüşerek sokağın nabzını tuttu.

Manisa'da sokağın nabzı da Selçuk Özdağ için atıyor
Haberin videosu için tıklayın!

AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından yapılan temayül yoklaması Atatürk Kapalı spor Salonu'nda gerçekleşti. Temayülde ve basın açıklamasını yaptığı AK Parti Manisa İl Başkanlığı binasında 2019 yerel seçimleri öncesi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adaylığını açıklayan Doç. Dr. Selçuk Özdağ'a Manisalılar büyük destek ve teveccüh göstermeye devam ediyorlar. Konuyla ilgili ulusalajans.com haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Hakan Özen'e duygu ve düşüncelerini aktaran vatandaşlar Özdağ'ı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini ifade ettiler. ulusalajans.com'un birebir görüştüğü vatandaşların düşünceleri şu şekilde;

Ali Kesimli (Emekli Memur); Manisa'mız için hayırlı olacak inşallah. Manisalılar olarak Sayın Selçuk Özdağ'ı çok seviyoruz. Yüreğimiz onunla. Manisalılar olarak Sayın Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı görmek istiyoruz.”

Kemal Oburoğlu (İşçi); 31 Mart akşamı Manisalılar olarak Sayın Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız. Manisa'mıza şimdiden hayırlı olsun. Sayın selçuk Özdağ'ın her zaman yanındayız ve destekçisiyiz.

Cevdet Çiçek (Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Der. Bşk.) ; STK'lar olarak Sayın selçuk Özdağ'ın yanındayız ve kendisini seviyoruz. Genel merkezin belirlediği tüm adayları destekleyeceğiz ve buna saygı duyacağız.

Haşim Çelik (Avukat) Başkanımızın Aday Adaylığı sürecinin hayırlı olmasını diliyor kendisini tebrik ediyorum. Sayın Selçuk Özdağ'ın Manisa ve Manisalılara çok büyük katkısı olacağına inanıyorum. Biz sonuan kadar arkasındayız. Selçuk Özdağ'ın kazanması demek Manisa'nın da kazanması demek. Bu nedenle Sayın Selçuk Özdağ'ı önce AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ardından da Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz.

Nurten Kibar (İş Kadını) Çıkmış olduğu yolun ve adaylığının Sayın Selçuk Özdağ'a hayırlı olmasını diliyoruz. Manisa'mız için bulunmaz bir değer. İnanıyoruz ki çok güzel hizmetlere vesile olacak Başkan Adayımız.

İbrahim Sagun “Şehit ve Gazi Aileleri Der. Bşk.) Sayın Doç. Dr. Selçuk Özdağ2ın Adaylığıyla beraber Manisa'mızda bir bayram havası oluştu. Milletvekilliği boyunca Manisa'ya çok büyük katma değerler sağlamış Sayın Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ı bu sefer Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Sağcısıyla, solcusuyla her kesimden insanımız bu yolda kendisine destek vermekte. AK Parti Genel Merkezinin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın da bu desteği göreceğine ve Sayın selçuk Özdağ'ı Aday göstererek AK Parti'nin bayrağını ve şerefli Türk bayrağını Spil'in en tepesine dikeceğine inanıyoruz. Manisa Şehit ve Gazi ailelerini Koruma ve Kalkındırma Derneği olarak Sayın Cumhurbaşkanımızdan ve AK Parti Genel Merkezinden talebimiz Selçuk Özdağ'ın AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesidir. Şehit Yakınları ve Gaziler olarak ailelerimizle birlikte Sayın Selçuk özdağ2ın yanında olduğumuzu beyan ediyoruz.

Ali Gökçe (Milli Güreşçi) “Sayın Selçuk özdağ Başkanımız sadece Manisa'ya değil tüm türkiye'ye mal olmuş yüksek bir değer. Biz Başkanımızı seviyor ve sonuna kadar yanındayız

Kendisine gösterilen teveccüh ve destekten dolayı partili partisiz tüm Manisalılara teşekkür eden AK Parti 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili ve 2019 yerel seçimleri öncesi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Eğer tarlada iziniz olursa hasattada yüzünüz olur. Ben milletimize hiç bir siyasi, etnisete, mezhep ve diğer hiç bir ayrışma içine girmeden hizmet ettim. Bu süreçtede milletimiz beni yalnız bırakmıyor. Ben milletimin yanındayım. Aynen Ziya Gökalp'in dediği gibi, “Ahlak yolu pek dardır. Tetik bas önü yardır. Sakın hakkım var deme. Hak yok vazife vardır” diyorum. Benim hiç hakkım yok Manisa'da. Hep vazifem olacak inşallah. Köyünden mahallesine, sanayisinden çiftçisine, çiftçisinden esnafına, esnafından işçisine memuruna, öğrencisine kadar 7'den 70'e hizmet etmek benim boynumun borcu. Devletimize, milletimize, Manisa'mıza hizmet etmek şiarım. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanacağız ve Manisa'ya hizmet nedir, şefaf ve adil belediyecilik nedir göstereceğiz inşallah” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret