Gelecek'te Soma Ali Çırak'ın

Gelecek Partisi Soma İlçesi Ali Çırak'a emanet edildi...

Gelecek'te Soma Ali Çırak'ın

Nezih VAROL-MANİSA/  Gelecek Partisi Manisa İl Teşkilatı çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, 'Biz Türkiyeyiz, Biz Manisayız, Biz Geleceğiz' sloganıyla başlattıkları teşkilâtlanma kapsamında Soma'yı ilçenin sevilen simalarından Eczacı Ali  Çırak'a emanet ettiklerini açıkladı.

Soma İlçe Başkanı Ali Çırak da yaptığı açıklamasında, "Beni bu göreve layık gören Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve STK Başkanı Selçuk Özdağ, Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin ve Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza teşekkür ederim. Soma'da partimizin bayrağını en iyi şekilde dalgalandıracağız. İlçemizin demografik yapısına uygun, içerisinde herkesi kucaklayan bir yönetim kadrosu kurmak istiyoruz, partimize herkesi bekliyoruz. Biz Gelecek'i Soma halkımızla birlikte inşaa etmek istiyoruz" dedi.

Ali ÇIRAK KİMDİR?

1969 Soma doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini Soma'da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde tamamlamıştır. Evli ve 1 kız babasıdır. Eşi mimar olarak kamuda görev yapmaktadır ve kızı da Süleyman Demirel Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencisidir. Soma'da serbest Eczacılık mesleğini yürütmektedir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Corona tedavisinde anında bağışıklık kazandıracak
Corona tedavisinde anında bağışıklık kazandıracak
Gelecek'te Soma Ali Çırak'ın
Gelecek'te Soma Ali Çırak'ın