Gelecek Partisi Şehzadeler Kurucu İlçe Başkanlığı'na Özdemir atandı.

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin partilerinin Şehzadeler İlçe Başkanlığına Manisa'nın sevilen esnaflarından Fatih Özdemir'in atandığını ifade etti. Özdemir'in Kurucu İlçe Başkanlığı belgesini takdim eden Keskin, hedeflerinin en geç bir ay içerisinde Manisa il ve ilçelerinde tüm teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak olduğunu belirtti.

Gelecek Partisi Şehzadeler Kurucu İlçe Başkanlığı'na Özdemir atandı.

“Türkiye'nin geleceğinin anahtarı Gelecek Partisi” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı Gördes ve Salihli İlçe Başkanlarının atanmasının ardından üçüncü İlçe Başkanlığı atamasını da Manisa Şehzadeler İlçesinde gerçekleştirdi. Gerçekleşen program çerçevesinde Gelecek Partisi Manisa Şehzadeler İlçe Başkanlığı'na Manisalıların yakından tanıdığı Fatih Özdemir'in atandığını kaydetti. Atama Programına Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler ve parti yöneticileri de katılım gösterdi.

Atama programının ardından Özdemir'e görevinde başarılar dileyen Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ partilerine herkesimden büyük bir ilgi ve destek olduğunu belirterek bu teveccühün Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu'na, partilerine ve parti yönetimlerine duyulan güvenden kaynaklandığını kaydetti. Özdağ Mayıs ayı içerisinde Manisa İl Kongresinin de gerçekleştireceklerini ve bu anlamda çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı