Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kollarına Adanır atandı

Gelecek partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin; Gençlik Kolları Manisa İl Başkanlığına Doğukan Adanır'ın atandığını açıkladı.Adanır'a yetki belgesini Keskin verirken parti rozetini Gelecek Partisi Genel Merkez Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler taktı.

Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kollarına Adanır atandı
Teşkilatlanma çalışmalarını Manisa genelinde hızla sürdüren Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı, Saruhanlı ilçe teşkilatının atamasının hemen ardından, Manisa İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın atamasını gerçekleştirdi.
 
Doğukan Adanır'a mazbatasını teslim eden Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Gelecek Partisi olarak gençliğe ayrı bir önem verdiklerinin altını çizdi.
 
Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, " Geleceğimizin teminatı gençlerimiz;  Sn. Genel Başkanımız ve partimiz nezdinde ayrı bir öneme sahip. Gençlerimizi, geleceğimiz ve yarınlarımız olarak görüyoruz. Gençliğe bu denli önem veren, gençleri en fazla destekleyen tek partiyiz. Doğukan kardeşimize görevinde başarılar diliyorum. dedi.
 
Adanır'a atandığı görevinde başarılar dileyen Gelecek Partisi Genel Merkez Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler ise konuşmasında "Genç yaşına rağmen üzerine aldığı sorumluluk ve görevi başarıyla yerine getirecek olduğuna inandığım Doğukan Adanır kardeşimize Manisa il ve ilçelerindeki Gelecek Partisine gönül vermiş olan gençlerimizin başında enerjisini, değerlerini ve yüreğini katarak yapmış olduğu çalışmalarında başarıdan başarıya koşacaktır. Hayırlı olsun temennilerimi iletiyorum.Teşkilatlanma çalışmalarına devam ettiğimiz bu günlerde teşkilatımızın yönetim organlarının önemi bir kat daha artıyor. Bu süreçte gençlik kollarımıza büyük görev düşüyor" şeklinde konuştu.
 
Manisa İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Doğukan Adanır açıklamasında ; "Genel Merkezimiz ve İl Başkanımız Mustafa Keskin'in olurları ile görevime atandım. Gelecek Partisi Gençlik Kolları Manisa İl Başkanlığı olarak kuracağımız yönetimimiz ile birlikte;  gençlerimiz için Manisa'da sosyal,kültürel, siyasi ve daha bir çok alanda faydalı çalışmalar yapacağız." ifadelerine yer verdi. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret