Gelecek Partisi İzmir ve Manisa Başkanları açıklanıyor

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Genel Başkanlığını yaptığı Gelecek Partisinde İstanbul ve Ankara İl Başkanlarının belli olmasının ardından 9 ilin kurucu il başkanlarının açıklanması dikkatleri Manisa ve İzmir'e çekti. Kurucular Kurulu Üyesi, Manisa ve İzmir il sorumlusu Gizem Satıoğlu Öcmenler Ocak ayı sonuna kadar kamuoyunun takdirle karşılayıp kabul edeceği il başkanlarını açıklayacaklarını ifade etti.

Gelecek Partisi İzmir ve Manisa Başkanları açıklanıyor

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Manisa ve İzmir İl Sorumlusu Gizem Satıoğlu Öcmenler İl Başkanları konusunda ince eleyip sık dokuduklarını ve kamuoyunca takdirle kabul edilecek isimler üzerinde durduklarını kaydederek, “Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ve önceki dönem Manisa Milletvekilimiz Sayın Selçuk Özdağ'ın öngörüleri, Ege Bölge Kordinatörümüz, önceki dönem Konya Milletvekili Sayın Ömer Ünal beyin ve şahsımın yoğun ve gayretli çalışmaları doğrultusunda Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun takdirleriyle Manisa ve İzmir Kurucu İl Başkanlarımızı Ocak ayı sonuna kadar açıklayacağız. Ardından'da tüm ilçelerde teşkilatlanmamızı en geç Mart ayı sonuna kadar tamamlamış olacağız. Daha güçlü, hukuktan, kuvvetler ayrılığı ilkesinden yana, fikir, teşebbüs ve düşünce hürriyetinin, insan hak ve özgürlüklerinin, demokrasi kültürünün neşet ettiğiTürkiye'nin Geleceği Gelecek Partisi'nde” dedi.

Manisa ve İzmir İl Başkanlıkları başta olmak üzere ister ilçe Başkanlıkları ister parti içi teşkilat yönetiminde görev almak isteyen çok sayıda Gelecek Partisi gönüllüsünün olduğunu kaydeden Öcmenler, “Bu manada her iki ilimizde de öne çıkan isimler var ama aceleci davranmıyor, ince eleyip sık dokumak istiyoruz. Bu nedenle partimizin kuruluş aşamasından bugüne kadar olan arkadaşlarımız önceliğimiz ama partili partisiz herkesin “Şu kişi Başkanımız” dendiğinde tepki göstermeyecek aksine memnun olacağı sürpriz bir isimde açıklanabilir. Bu manada çalışmalarımıza ara vermeden titizlikle ve parti disiplini çerçevesinde devam ediyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret