Başkan Keskin, “Türkiye'nin geleceği Gelecek Partisi'nde”

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin partisinin Abant'ta gerçekleşen kampı hakkında değerlendirmede bulundu. Kampa başta Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ başta olmak üzere 36 İl Başkanı ve Kurucular Kurulu Üyeleriyle, parti kurmaylarının katıldığını ifade eden Keskin, özgürlükten, insan haklarından, ekonomik kalkınmadan yana daha güçlü Türkiye'nin aydınlık geleceğinin Gelecek Partisi'nde olduğunu ifade etti.

Başkan Keskin, “Türkiye'nin geleceği Gelecek Partisi'nde”

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyeleri ile 36 İl Başkanı'nın Abant'ta gerçekleşen kamp hakkında değerlendirmede bulunan Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin üç gün süren kamp ile ilgili izlenimlerini anlattı. Kampa Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ ile birlikte katıldıklarını ifade eden Keskin, “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu kampın son gününde gündeme ilişkin önemli fikir ve görüşlerini bizimle paylaşırken, Manisa İl Koordinatörümüz ve Genel Merkez Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Hanımefendi her ne kadar Babasının rahatsızlığından dolayı katılamamış olsa da her an bizimle irtibat halindeydi. Bir kez daha kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum. Kamp ise son derece sağlıklı ve yararlı geçti. İster Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, ister Genel Başkan Yardımcımız Sayın Selçuk Özdağ partimizin diğer kurmaylarıyla birlikte 36 İl Başkanımız ile görüşerek çalışmalarımız hakkında bilgi edindiler ve Türkiye'nin geleceğini Gelecek Partisi'nin güçlü kadrolarının inşa edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Manisa'da en geç Mart ayı içerisinde teşkilatlanma çalışmalarını bitirerek İlçe Başkanlarının atanacağını kaydeden Keskin, “Bir ay içerisinde geri kalan tüm illerde İl Başkanlarımızın atanmasını bekliyoruz. Haziran ayı sonunda da Gelecek Partisi'nin büyük kongresi Ankara'da gerçekleşecek. Bilindiği üzere Manisa İzmir sürat yolunda İl Başkanlığı binamızı tutarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 22 Mart'ta da görkemli bir törenle açılışımızı gerçekleştireceğiz. İl Binamızda sırf birilerine hoş görünmek, adamcılık yapmak veya polyannacılık oynamak için değil sorunlara çözüm bulmak ve bam teline dokunmak için hizmetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Çünkü Gelecek Partisi'nin mensupları olarak Hakk'a hizmet halka hizmettir şiarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çünkü inanıyoruz ki daha güçlü Türkiye'nin geleceğinin anahtarı Gelecek Partisi'nde” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret