Bayan Tayt

Zamanla kadının toplumdaki yerinin değişmesiyle, Türk kadını sosyal yaşantının her alanında daha fazla aktif rol almaya ve hatta erkeklerden daha başarılı olmaya başladılar. Bu alanlardan birisi ise spor olmaktadır. Spor artık toplumumuzdaki her birey için hem zihinsel hem de bedensel formumuzu korumamıza yardımcı olan bir faaliyettir.

Bayan Tayt

Zamanla kadının toplumdaki yerinin değişmesiyle, Türk kadını sosyal yaşantının her alanında daha fazla aktif rol almaya ve hatta erkeklerden daha başarılı olmaya başladılar. Bu alanlardan birisi ise spor olmaktadır. Spor artık toplumumuzdaki her birey için hem zihinsel hem de bedensel formumuzu korumamıza yardımcı olan bir faaliyettir. Erkeklerin spor kıyafetlerinde sadece rahatlık aramalarına karşın bayanlar hem rahatlık hem de güzel bir görünüş ararlar. Bayan tayt ise kadınlardın spordaki tercihi olmuştur. Yine yeni model taytların günlük kullanıma da uygun olduğunu ifade etmek mümkündür.

Bayan Tayt İle Stil

Asıl amacı nem tutmak, vücudunuzun şeklini almak, spor yaparken hareketlerinizi kısıtlamamak olmasıdır. Bundan dolayı %90 pamuktan yapılan bir çok bayan tayt vardır. Tahriş önlemesi amacı dikkate alınarak yapılmış lazer+ transfer hava panelleri sayesinde nem dengesini korur. Rahatsız etmeyen sıkılığı ile de karın bölgesini toplar. Yüksek korsaj ve ana kumaş olan suplex ile de daha fit bir görünüme kavuşturur. Farklı tasarım ve desenlerdeki ürünlerimiz için https://www.bilcee.com/kadin-tayt adresinden sitemize ulaşabilir ve dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı