Argan Yağı

Kozmetik alanında her yere sürmek için, farklı cilt bakım seansları için, yaralardan cilt sorunlarından kurtulmak için pek çok hoş kokuya sahip ve içeriği tamamen doğal olan uçucu yağlar mevcuttur.

Argan Yağı

Kozmetik alanında her yere sürmek için, farklı cilt bakım seansları için, yaralardan cilt sorunlarından kurtulmak için pek çok hoş kokuya sahip ve içeriği tamamen doğal olan uçucu yağlar mevcuttur. Bu yağlar içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen çeşitlerden birisi de argan yağı olarak bilinir. Arganın tamamen sıkılmasıyla elde edilen yağ içeriği açısından tamamen doğaldır.

Katkı Maddesiz Argan Yağı

Katkı maddesiz tamamen doğal içerikle hazırlanmakta olan argan yağı, sarı renk tonuna sahip olan bir yağ çeşididir. El ve tırnak bakımında, cilt bakımında, saç bakımında ve özellikle de genç kalmak için nemlendirici olarak kullanılan bir yağdır. Sürüldüğü yer tarafından hızlıca emilen bu yağ çeşidi tek başına kullanılabileceği gibi farklı içeriklerle karıştırılarak da kullanılabilir.

Argan Yağı İle Cilt Bakımı

Argan yağı ile cilt bakımı yapmak son derece kolay ve keyiflidir. Ilık suyun içerisinde karıştırarak tonik şeklinde ya da kremlerinizin içerisine karıştırarak nemlendirici şeklinde kullanabilirsiniz. https://www.fonexkozmetik.com/argan-yagi adresinde tüm doğal yağları bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret