Ziyaretin gündeminde işsiz Gazeteciler vardı

Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilcisi ve Demokrat Gazeteciler – Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen ile Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Manisa yeni İl Başkanı Salih Hızlı'yı makamında ziyaret ederek görevinde başarı dileklerini ilettiler. Basının zor bir süreçten geçtiğini ve bundan en çok etkilenen kesimin başında ise basın emekçilerinin geldiğini kaydeden Özen kurum ve kuruluşlarla görüşmelere başladıklarını basındaki sıkıntıdan dolayı işsiz durumda bulunan Gazetecilerin basın kadrolarında çalıştırılması konusunda gayret gösterdiklerini belirterek Başkan Hızlı'dan destek istedi.

Ziyaretin gündeminde işsiz Gazeteciler vardı

Önceki dönem AK Parti Manisa İl Başkanı olan Berk Mersinli'nin Marmara Bölge Koordinatörlüğü görevine getirilmesinin ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Salih Hızlı'yı makamında ziyaret eden Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilcisi ve Demokrat Gazeteciler – Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen ile Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Hızlı'ya yeni görevinde başarılar diledi. Özen Başkan Hızlı'nın üç dönem Belediye Başkanlığı döneminde Akhisar'a çağ atlattığını belirterek bu çıtayı daha da yukarılara taşıyacacağına inandıklarını kaydetti. Özen sözlerine şöyle devam etti, “Akhisar Belediye Başkanlığı döneminde çok önemli başarılara imza atan Sayın salih Hızlı Başkanımızı bugün Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte ziyaret ettik. Sayın Salih Hızlı'nın Akhisar'dakş başarısını aynı şekilde çıtayı daha da yukarılara taşıyarak başarılarına yeni başarılar katacağına inanıyoruz. İçtenliği ve evsahipliğinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti kaydederek, “Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanımız Hakan Özen bey ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte Manisa'nın sorunlarını ve basınımızın yaşadığı zorlukları konuştuk. İnşallah bugünkü sohbetimiz farklı konularda, farklı ptaformlarda bundan sonra da devam edecek. Ben kendilerinin iyiniyetini ve gayretini yakından gördüm. İnşallah Manisa için el birliğiyle çok güzel işlere imza atacağız. Hep birlikte bunun gayretini göstereceğiz inşallah” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı