Vali Karadeniz ve DGYD'den Pandemiye karşı ortak mesaj

DGYD Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilcisi Hakan Özen ve yönetim kurulu üyeleri yeni görevine başlayan Manisa İl Valisi Yaşar Karadeniz'e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Gazetecilerin ve Vali Karadeniz'in fotoğraf çekilirken maskeli olması ortak mesaj olarak algılanırken, Vali Yaşar Karadeniz tüm Dünya'yı tehdit eden Pandemiye karşı basın mensuplarına ve kendilerine çok önemli sorumluluklar düştüğünü kaydetti.

Vali Karadeniz ve DGYD'den Pandemiye karşı ortak mesaj

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği (DGYD) Başkanı ve KGK Manisa İl Temsilcisi Hakan Özen, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle yeni görevine başlayan Vali Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gerçekleşen ziyarette DGYD ve KGK Yöneticisi Gazetecilerin ve Vali Karadeniz'in fotoğraf çekilirken maskeli olması ortak mesaj olarak algılanırken, Vali Yaşar Karadeniz tüm Dünya'yı tehdit eden Pandemiye karşı basın mensuplarına ve kendilerine çok önemli sorumluluklar düştüğünü kaydetti. 

Başkan Özen gerçekleşen ziyaret hakkında şu bilgileri verdi: "Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu ve Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Manisa İl Temsilciliği olarak Valiler Kararnamesiyle Manisa'ya atanan İl Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz'e nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Ziyarette KGK'nin Türkçe-İngilizce yayınlanan yayın organı Küresel Medya Dergisi'ni sayın Valimize takdim ettik. Ayrıca Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Özbaş arkadaşımız Manisa Şehir Yazıları kitabını hediye etti. Konukseverliği nedeniyle Sayın Valimize ve ziyaret esnasında şahsıma eşlik eden Derneğimizin Denetim Kurulu Başkanı Ali Bankoğlu 'na, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Özbaş 'a, Nezih Varol 'a, Fatih Akova 'ya ve Dernek Üyemiz İsa Adnan Göbeklioğlu 'na teşekkür ediyorum"

Haber: Nezih Varol

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret