Ümit Rona kitapseverlerle Manisa Kitap Fuarı'nda buluştu

Hukukçu kimliğini Edebiyatçı kimliğiyle buluşturan ve ikisini de başarıyla sürdüren Avukat-Yazar Ümit Rona kitapseverlerle Manisa Kitap Fuarında buluştu. Başta okurları olmak üzere kitapseverlerden büyük ilgi gören Rona, “Kitaplara, yazarlara, şairlere ulaşmanın en güzel ve keyifli yolu şüphesizki kitap fuarları. Ve şanslı bir iliz ki iki yıldır Manisa'mızın da kitap fuarı var” dedi.

Ümit Rona kitapseverlerle Manisa Kitap Fuarı'nda buluştu

Avukat-Yazar Ümit Rona kitapseverlerle bu sefer Manisa Kitap Fuarı'nda buluştu. Kitapları yurt dört bir yanında büyük ilgi gören Rona'nın kitaplarına Manisalıların gösterdiği yoğun ilgi izdihama yol açtı. Kitapseverlerin sorduğu sorulara içtenlikle cevap veren ve fotoğraf çekilme isteklerini geri çevirmeyen Rona'nın bulunduğu standa okurlarının yanısıra Fuarı ziyaret eden Manisa Gençlik Spor il Müdürü Yunus Öztürk, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İdris Avşar, Manisa Baro Başkanı Av. Ali Arslan'da ziyaret ederek Yazarın imzalı kitaplarını aldı.

Kitap Fuarlarının olduğu illerin şanslı iller olduğunu ve bunların arasına 2 yıldır Manisa'nın da katıldığını belirten Avukat-Yazar Ümit Rona sözlerini şöyle sürdürdü, “şanslı bir iliz ki iki yıldır Manisa' mızın da kitap fuarı var. Bu işe imza atan, bu cesareti gösterip şehrimize her kesimden yüzlerce değerli yazarı getiren SNS Fuarcılık sahiplerine ve çalışanlarına, onlarca yayınevi ve yazara teşekkür ederim.Sadece bir şair ve yazar olarak değil bir okur olarak da fuarda olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Işığı yakmaya hep birlikte devam edelim ki karanlıkta kalmayalım. Bütün idarecilerimizin, siyasilerin, bürokratların, Manisalıların en önemlisi de kitapseverlerin fuara sahip çıkmaya devam edeceğine inanıyorum. Çünkü ışıklar sönmemeli.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret