Tire halkından Başgülsen'in milli gösterisine tam not

Dönem dönem gerçekleştirdiği sunumlarla gündeme gelen ve en son Batman'daki 7 şehidin üzerine 'Daha önemli bir haber yok' diyerek, Ana Haber Bültenini sunmadan kapatıp Türkiye'de gündem olan Manisa ETV Ana Haber sunucusu Mustafa Başgülşen, 12 yıldır yurtiçi ve dışında onlarca kez düzenlediği "Atatürk " gösterisiyle İzmir'in Tire ilçesi’nde sahne aldı.

Tire halkından Başgülsen'in milli gösterisine tam not

Mustafa Başgülşen Tire Süt Kooperatifi'nin davetlisi olarak gerçekleştirdiği gösterisinde; Çanakkale, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet devrimlerini anlattığı; 1.5 saatlik tek kişilik gösterisinde yaklaşık 100 anekdot ile Tire'de büyük beğeni topladı. Özellikle günümüz şehitlerini anlattığı anekdotta izleyenleri gözyaşlarına boğan, duygu dolu anlar yaşatan Mustafa Başgülşen, salonu dolduran izleyicilere gurur dolu bir gece yaşattı. Geceyi düzenleyen Tire Süt Kooperatifi adına başkan Mahmut Eskiyörük, "Tire Süt Kooperatifi bir milli mücadeledir. Atamızın yolundan ayrılmayacaktır" diyerek Başgülşen'e sunumundan dolayı teşekkürlerini ileterek çiçek taktim etti.

Gecede konuşma yapan Tire Belediye Başkanı Atakan Duran, Süt Kooperatifi'nin Tire'nin gözbebeği olduğunu vurgulayarak Mustafa Başgülşen'e ve Mahmut Eskiyörük'e böylesine bir gösteriden dolayı teşekkürlerini iletti

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
ABD'ye Osman Kavala tepkisi!
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı