TDED'ten MHP Manisa İl Başkanlığı'na nezaket ziyareti

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Manisa Şubesi, MHP Manisa İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek kuruluş amaçları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ziyaret esnasında TDED Manisa Şube Başkanı ve 24. Dönem Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş tüm vatandaşları Türkçeye sahip çıkmaya, kitap okumaya davet etti.

TDED'ten MHP Manisa İl Başkanlığı'na nezaket ziyareti

TDED Manisa Şube Başkanı ve 24. Dönem Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri MHP İl Başkanı Avukat Ömer Baysal ve yönetimini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretle ilgili bilgi veren Yurttaş, “Dernek Yöneticisi arkadaşlarımızla MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Programlarımıza davet ettik. Türkçeye, okumaya ve edebiyata verdiğimiz önemi ifade ettik. Sayın Baysal ve ekibine gösterdikleri misafirperverlik ile ilgi için teşekkür ediyoruz” dedi.
MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ise yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Türkçe ve edebiyat çok önemli değerler ve bu iki değer bir araya gelince kültür, ilim, irfan ve medeniyet zenginleşiyor. Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği bu anlamda çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Yapmış oldukları çalışmaları da yakından takip ediyoruz. Bu vesileyle TDED Manisa Şubesi Başkanı Sayın Muzaffer Yurttaş'ı, yönetimini ve üyelerini canı gönülden kutluyoruz. Biz de elimizden geldikçe gerçekleşen faaliyetlere katılmaya gayret göstereceğiz. Aynı zamanda gerçekleşen nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.”
TDED Başkanı Dr. Muzaffer Yurttaş ziyaretin anısına MHP il Başkanı Ömer Baysal’a Kabe Muhafazalı Kuran’ı Kerim ve Türkiye Dil ve Edebiyat Dergisi’ni hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret