Selçuk Özdağ'dan Mekke'nin Fethinin Yıldönümü ve 2019 yılı mesajı

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24.25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Mekke'nin fethinin 1388'inci yıldönümü ve yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Özdğ mesajında, “2019 yılının başta Manisa’mız olmak üzere tüm Türk ve Müslüman Dünyası'na hayır, huzur, refah, barış getirmesini, İslam aleminin uyanışını, bilgiyle, teknolojiyle tanışmasına vesile kılmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" ifadesini kullandı.

Selçuk Özdağ'dan Mekke'nin Fethinin Yıldönümü ve 2019 yılı mesajı

Mekke'nin fethinin 1388'inci yıldönümü ve yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımlayan AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24.25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Türkiye’nin her geçen gün yaptığı hamlelerle süper güç olma yolunda ve demokrasinin neşet etmesi noktasında sadece bölgesinde değil tüm Dünya’da örnek gösterilen ülkeler arasına girdiğini kaydetti.

“Fetih, beldeleri ve toplumları İslam'a açmak için yapılır” diyen Özdağ sözlerini şöyle sürdürdü, “İslam'ın fetihleri, insanların kafa ve gönüllerini hakikate kapatan, onların ilahi mesajın ışığını almasına mani olan küfür örtüsünün açılmasıdır. Onun içindir ki Müslümanlar bir yeri fetheder, işgal etmez. Peygamberimizin Mekke'yi fethetmesi, bize kendi içimizdeki putları yıkmamız ve gönül dünyamızı aydınlığa kavuşturmamız açısından iyi bir örnek ve rehberdir. Bu vesileyle Mekke'nin fetih yıl dönümünü kutluyor ve insanlarımızın imanlı, ihlaslı ve huzurlu bir yıl geçirmelerini diliyorum.”


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret