Öcmenler, "Ramazan ayında da vatandaşımızın yanındayız"

Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler, yayınladığı mesajla Türk ve İslam Dünyası'nın Ramazan ayını kutladı.

Öcmenler,

Ramazan ayının yeryüzündeki bütün hayır ve bereketi özünde toplayan bir ay oldunu vurgulayan Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler, şu ifadelere yer verdi. 

Öcmenler, " Mübarek üç ayların sonuncusu Ramazan ayını idrak etmeye başlayacağımız bu günlerde; önümüzdeki otuz günü hem manevi yönden hem de sağlığımız için son derece dikkatli davranarak çok iyi değerlendirmeliyiz. Mümkün olduğunca evlerimizde kalarak  ibadetlerimizi yerine getirip, kendi sağlığımızı ve sevdiklerimizin sağlığını korumak adına titiz davranalım. Ülkece mücadele verdiğimiz bu küresel salgından biran önce kurtulup; ailemizle, sevdiklerimizle yeniden kucaklaşacağimiz güzel günlere kavuşalım. 
Bizler teşkilat olarak her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu konuyla ilgili çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 
Sağlıklı bir şekilde Bayrama kavuşup; sevdiklerimizle huzurlu,mutlu güzel bir bayram geçirebilmemiz temennisi ile. Ramazan ayımız kutlu ve mübarek olsun" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret