Öcmenler, “Bayramı evlerimizde karşılamamız kutlamamıza engel değil”

Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajında bulunan Gelecek Partisi Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler, “Bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın feyzini daha yaşıyoruz. Covid-19 virüsü nedeniyle bu Bayramı evlerimizde geçirmek zorunda kalmamız sevdiklerimize ulaşmak ve Bayramlarını kutlamak için bir engel değil, onlara telefon, mesaj ve iletişim araçları yoluyla ulaşarak Bayram gününün huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşamalıyız” dedi.

Öcmenler, “Bayramı evlerimizde karşılamamız kutlamamıza engel değil”

Gelecek Partisi Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajında bulundu. Öcmenler, “Bir taraftan ekonomik kaygılar, uygulanmakta olan yanlış iç ve dış politika yönetimi, toplumsal yapımızı ve birlik, beraberliğimizi yıpratacak her türlü algı operasyonu, diğer taraftan da hain terör saldırıları ve Covid-19 nedeniyle Ramazan Bayramını buruk bir şekilde karşılıyor olmamıza yol açsa da umudumuzu ve birlikteliğimizi asla kaybetmeyecek gelecek güzel günlerin inancı içerisinde kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını koruma amacıyla evlerimizde kalsak ta telefon, mesaj ve diğer iletişim araçları yoluyla sevdiklerimizin bayramını kutlayarak, Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu ve huzurunu hep birlikte yaşayacağız. Bugün yaşadığımız tüm olumsuzluklardan ders alarak ve muhasebesini yaparak güzel ve yaşanılabilir günlere ulaşmanın hedefini kalbimizde ve beynimizde daima yaşatacağız” diye konuştu.

Bayramların, kardeşlik bağlarını pekiştiren, yardımlaşma ve dayanışma duygularını güçlendiren, gönüller arasında sarsılmaz köprüler kurulmasına imkan sağlayan anlamlı günler olduğunu kaydeden Öcmenler, “"Farklı düşünen, farklı konuşan, farklı yazan her kişinin kendisini özgürce ifade edebildiği, adaletin kişilere göre değil toplumun tamamına eşit yaklaşabildiği, açlık ve yoksulluğun sona erdiği, emeğin en yüce değer olarak kabul edildiği, gençlerimizin işsizlik, çocuklarımızın gelecek kaygısı yaşamadığı, kan ve gözyaşının bir an önce son bulduğu ve Koronavirüs sürecinin son bulacağı mutlu bayramlar diliyorum. Ramazan Bayramının başta Manisamız olmak üzere ülkemize ve tüm Türk-İslam Dünyası’na barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi