Niğde'de KGK Medya Buluşması

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK) Anadolu buluşmaları sürüyor. KGK Niğde Medya Buluşması 7-9 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Dev buluşmaya KGK Yerel, Yaygın ve Dış Medya Temsilcileri ile 79 ilin KGK İl Temsilcisinin yanısıra Manisa'yı temsilen KGK Manisa İl Temsilcisi ve Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen ile Yönetim Kurulu Üyesi Osman Özbaş'ta katılım gösterecek.

Niğde'de KGK Medya Buluşması

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’in ev sahipliğinde gerçekleşecek KGK Niğde Medya Buluşması, 7 Şubat Cuma günü KGK üyelerinin kente gelişiyle başlayacak.

Aynı gün KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve KGK Yönetim Kurulu üyelerinin öncülüğünde Bor Belediyesi ziyaretinin ardından 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir’in kabri ziyaret edilecek. Niğde protokolü ziyaretlerinin ardından saat 17.00’de KGK Niğde Ofisi’nin açılışı yapılacak. Saat 19.30’da ise Ramada Otel’de ‘Marka Kent Niğde’ resepsiyonuna katılım sağlanacak.

8 Şubat Cumartesi günü saat 09.00’da ise Kent Otel’de KGK Toplantısı gerçekleşecek. Aynı gün öğleden sonra Hacıabdullah Belediyesi ziyareti ve Niğde gezisinin ardından saat 18.00’de Grand Otel’de ‘Niğde’nin En’leri’ Ödül Töreni’ne katılım sağlanacak.
KGK Niğde Medya Buluşması, 9 Şubat Pazar günü Niğde Kardan Adam Şenliği’ne katılımın ardından sona erecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi