KGK Manisa ve DGYD'den ADD'ye nezaket ziyareti

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Manisa İl Temsilcisi ve Demokrat Gazeteciler -Yazarlar Derneği (DGYD) Başkanı Hakan Özen ile beraberindekiYönetim Kurulu Üyeleri Osman Özbaş, Suat Örs ve Engin Uzun Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanlığı'na seçilen Hamza Kopal ve Yönetimine nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

KGK Manisa ve DGYD'den ADD'ye nezaket ziyareti

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Manisa İl Temsilciliği ve Demokrat Gazeteciler Yazarlar Derneği (DGYD) yönetimi Atatürkçü Düşünce Derneği’ni (ADD) ziyaret etti. DGYD Başkanı Hakan Özen beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdikleri ziyaretin nedenini yapılan kongre sonrası göreve yeni seçilen ADD Manisa Şube Başkanı Hamza Kopal ve ekibini kutlamak olduğunu söyledi. Özen, “Atatürkçü Düşünce Derneği ülkemiz, kentimiz ve bizim için önemli bir dernek, yurdumuzun kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün devrim ve ilkelerini yaşatan bir dernek, yeni yönetimin de aynı çizgide, Atatürk’ün ışığında birleştirici ve bütünleştirici çalışmalar yapacağını biliyoruz, hayırlı olsun diyoruz, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

ADD Manisa Şube Başkanı Hamza Kopal da olağan kongrede üyelerin kendisini seçmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Ziyaretiniz bizi çok mutlu etti. Hem bizi ziyarete gelen, destek veren, hem de bizleri bu göreve layık gören üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Manisa'da Atatürkçü düşünce çok yaygın olmasına rağmen Atatürkçü dostları, Atatürk sevdalılarını kucaklamada yetersiz kaldık, İnşallah bu önümüzdeki dönemde Atatürk düşüncesini savunan insanları,Türkiye Cumhuriyeti ile sorunu olmayan, Atatürk ile sorunu olmayan, Atatürk devrim ve ilkelerini savunan herkesi kucaklamak için göreve geldik. Bunun için yönetim kurulu üyelerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Atatürkçü düşünceyi Manisa'ya yerleştirmeye çalışacağız. Cumhuriyet ilkeleri kurucu ilkelerdir. Kurucu ilkelerle küçük bir azınlığın dışında kimsenin bir sorunu yoktur. Biz Atatürk devrimlerini kitlelere ulaştırmaya, onun izinde olduğumuzu, Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması için elimizden gelen her türlü çabayı sarf edeceğiz".

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi