Gelecek Partisi'nin Gençleri Corona'ya karşı maske dağıttı

Tüm Dünya'yı tehdit eden ve hızla yayılan Corona'ya karşı tedbirler Türkiye'de de arttırıldı. Bu tedbirlere vatandaşın da desteği sürerken bir destekte Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kollarından geldi. Genç Gelecek Partililer cadde cadde dolaşarak Manisalılara hem Corona'dan korunma yöntemlerini anlattılar hem de maske dağıtarak, “Coronovirüs'e geçit yok!” dediler.

Gelecek Partisi'nin Gençleri Corona'ya karşı maske dağıttı

Gelecek Partisi Gençlik Kolları Üyeleri Manisa'da Coronavirüs'e karşı maske dağıttı. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin vatandaşlara zorunlu olmadıktan sonra “sokağa çıkmayın”yaparak dağıtılan maskelerle ilgili olumlu geri dönüşler aldıklarını söyledi.

Coronavirüs'e karşı alınan tüm tedbirlere uymanın aynı zamanda bir vatandaşlık görevi olduğunu kaydeden Keskin yaşanan süreçte hijyenik kurallarına uymanın baş şart olduğunu belirtti. Keskin ayrıca konuşmasında gerekli tedbirlere ne kadar çok uyulursa Coronavirüs'ün yaşattığı olumsuz sürecin o denli hızlı atlatılacağını sözlerine ekledi.

Gelecek Partisi Politikaları İzlemeKurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler ise yaptığı açıklamada bir örnek teşkil ettikleri için partisinin Gençlik Kolları Üyesi Gençleri ve alınan tedbirlere riayet eden vatandaşlara teşekkür ederek Coronavirüs'e karşı birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edilerek atlatılacağına olan inancını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi