Gelecek Partisi'nden Şehit Ailelerine ve Gazilere anlamlı ziyaret

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler'le birlikte Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Adnan Kaya ve dernek üyesi Şehit Yakınlarıyla, Gazilere 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yıldönümü dolayısıyla ziyarette bulundu. 18 Mart 1915’in, milletin tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın tarihi olduğunu belirten Başkan Keskin, “Bu tarih, gerek taarruz, gerekse savunma savaşlarının başarılarıyla dolup taşan Türk kahramanlık tarihinin en gurur verici ve en parlak sayfalarından biridir” dedi.

Gelecek Partisi'nden Şehit Ailelerine ve Gazilere anlamlı ziyaret

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Adnan Kaya ve dernek üyesi Şehit Yakınlarıyla, Gazilere 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yıldönümü dolayısıyla ziyarette bulunan Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifaderek Şehit Yakınları ve Gazilerin kendileri açısından önemine değindi. Keskin yaptığı konuşmasında, “Türküyle, Kürtüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, etnik kökeni,dini ve mezhebi ne olursa olsun vatan toprakları için savaşmış ve bugün Çanakkale’de omuz omuza yatan şehitlerimiz, Türk milletinin sarsılmaz birlik ve beraberliğinin de en güçlü nişanesidir” diye konuştu.

“Çanakkale, büyük bir destanı tarihe yazan kahraman Türk milletinin savaşta dahi insanlığını unutmadığını tüm dünya milletlerine gösterdiği bir yerdir” diyen Keskin sözlerine şöyle devam etti, “Çanakkale Zaferimizin 105. Yılını kutluyor; başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, vatan için canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Adnan Kaya ise konuşmasında Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin ve il yönetim kurulu üyelerine bu özel ve manası büyük günde yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teslim edilen dev Türk bayrağı içinde ayrıca teşekkürlerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret