Gelecek Partisi'nden Lösemili çocuklara ilaç ve gıda yardımı

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin ve parti yönetim kurulu üyeleri Lösemi hastası çocukları tedavi gördükleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde ziyaret ederek ilaç ve gıda yardımında bulundular.

Gelecek Partisi'nden Lösemili çocuklara ilaç ve gıda yardımı

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı Lösemili çocuklara ilaç ve gıda yardımında bulundu. Kendilerine ulaşan bir talep doğrultusunda bizzat Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören Lösemi hastası çocukları ve ailelerini ziyaret ettiklerini kaydeden Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, “Çocuklarımız için ne yapsak azdır, onlar için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Hayat paylaşılınca güzeldir. İşte biz bugün bu güzelliği ve mutluluğu yaşadık” dedi.

Keskin ayrıca konuşmasında, “Çocuklarımızın sağlıklarına kavuşmaları noktasında ilaç tedavisi tabiki önemli ama doğal besin ve dengeli gıda tüketimi de çok önemli. O nedenle öncelikle bize bu anlamda ulaşan Lösemi hastası çocuğumuzun aile yakınlarına teşekkür ediyoruz. Kendilerini bundan sonra da ziyaret etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de büyük bir tehdit unsuru olan Coronavirüs'ten korunmak için vatandaşlarımızın alınan tedbirlere uymasını ve evlerinden zorunlu bir durum olmadıkça çıkmamalarını tavsiye ediyoruz. Virüs krizine birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde dur diyeceğiz!” diye konuştu.

Lösemi Hastası çocukların aileleri ise, Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin'e ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Manisa celal Bayar üniversitesi hastanesinde tedavi görmekte olan çocuklarımız için gelecek partisi il başkanlığı çok kıymetli bağışlarını ilettiler. Çocuklara can oldular, kan oldular, ilaç oldular. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Varolsunlar” ifadesinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanser pandemisi yaşanacak
Kanser pandemisi yaşanacak
Engelli dostu Müdüre ziyaret
Engelli dostu Müdüre ziyaret