Başkan Tunçdirek, "2019 huzur, bereket ve barış getirsin"

Ege 1946 Demokratlar Federasyonu (EGEFED) Genel Başkanı Cansın Tunçdirek, 2019 yılının ülkeye, dünyaya, huzur, bereket ve barış; Manisalı hemşerilerine bol kazanç getirmesini diledi.

Başkan Tunçdirek,

Başkan Tunçdirek, “2018 yılına dair her kesimin kendi özeleştiri ve vicdani değerlendirmesini yapması, 2019 yılını birlik ve beraberlik içinde geçirmemize yardımcı olacaktır kanaatindeyim…

Türkiye’nin ve dünyanın zor günlerden geçtiğini kaydeden EGEFED Başkanı Cansın Tunçdirek, yeni yıl mesajında “İçerisinde bulunduğumuz coğrafya ve dünya zor bir dönemden geçiyor. Özellikle bölgemizde yaşanan terör olayları ve savaş şartları insanlığa adeta bir sınava tabi tutmuş bulunmaktadır. Manisalılar olarak istiyoruz ki dünyanın her yerinde barış, huzur ve bolluk bereket olsun.

Her yere gönül rahatlığı ile gidip gelelim.

Vatanı, milleti için insanlarımızın huzur ve mutluluğu için canlarını hiçe sayarak Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi bugün de aynı mücadeleyi vererek şehit düşen aziz vatan evlatlarımızın geride bıraktığı nesle ve çocuklarına daha iyi ve kardeşçe yaşanabilir bir dünya kalsın.

2019 yılı gibi bir yıl daha insanlık olarak yeni insanlık dramları yaşamak istemiyoruz”

Hayallerimize,umutlarımıza her birlikte, elele, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek kavuşacağız. Yeni yılınızı içtenlikle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. ifadelerini kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi