Başkan Çerçi ve Baybatur Koronalı günlerde vatandaşı yalnız bırakmadı

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile birlikte tüm dünyada salgın haline gelen koronavirüs dolayısıyla yürütülen çalışmaları yerinde denetledi. Vatandaşlarla görüşen Çerçi ve Baybatur, istek ve ihtiyaçlarını sorup onlardan açıklanan kurallara uymalarını istedi.

Başkan Çerçi ve Baybatur Koronalı günlerde vatandaşı yalnız bırakmadı

Yunusemre Belediyesi, tüm dünyada salgın haline gelen koronavirüs (Kovid-19) dolayısıyla ilçede gerçekleştirdiği çalışmalara devam ediyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile birlikte yürütülen çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşlarla sosyal mesafe kuralına uygun olarak görüştü. Salgın dolayısıyla tüm dünyanın zor bir dönemden geçtiğini dile getiren Belediye Başkanı Çerçi, vatandaşları uyararak onlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Amacımız vatandaşlarımızın bu zor zamanlarda sağlıklarına odaklanmalarını sağlamak. Yunusemre Belediyesi olarak vatandaşımızın daima yanındayız. Bizlere ulaşmak isteyen vatandaşlarımızın 444 62 09 numaralı Çağrı Merkezimizi aramaları yeterlidir. Zor günler geçecek, başaracağız diyoruz. Lütfen yetkililerimizin ikazlarını dikkate alıp evde kalalım. Bizler sizin sağlığınız için çalışıyoruz.  Unutmayın hiçbir virüs sizin tedbirinizden güçlü değildir” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur da konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediye Başkanımız Mehmet Çerçi ile ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın varsa istek ve taleplerini dinledik. Hükümetimiz salgınla etkin mücadele için yoğun mesai harcıyor. Bu salgında en önemli tedbir kendinizi izole etmek. Bu anlamda açıklanan tedbirlere uymak çok önemli. Vatandaşlarımızdan açıklanan önlemlere uymalarını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Araç muayene ücretinde kredi kartı dönemi
Salih Hızlı güven tazeledi
Salih Hızlı güven tazeledi