Yunusemre'de içme suyu depolarına 1 milyon 200 bin liralık yatırım

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesindeki içme suyu depolarının bakım onarımı kapsamında 1 milyon 200 bin TL yatırım ile 36 deponun yenileme çalışmalarını yarıladı.

Yunusemre'de içme suyu depolarına 1 milyon 200 bin liralık yatırım

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarını sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için yoğun mesaisini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Yunusemre ilçesine bağlı mahallelerde 36 adet içme suyu ve biriktirme deposunun bakım onarım çalışmalarının yarısını tamamladı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından 1 milyon 200 bin TL yatırımla hayata geçirilen çalışma sayesinde içme suyu depoları sağlıklı hale getiriliyor. Çalışmaların yapıldığı mahallelerden biri olan Karakılınçlı Mahallesi'nin muhtarı İhsan Ökdem, “MASKİ tarafından içme suyu depolarımız ele alındı. Mahallemizdeki depomuzun yenileme çalışmaları sayesinde tertemiz bir görüntü ile karşılaştık. Depomuzun eski halinden eser kalmadı. MASKİ yetkilileri sorun ne olursa olsun her zaman yanımızdalar. Büyükşehir ve MASKİ sayesinde yıllardır olmayan işler yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi. 
MASKİ’nin içme suyu deposu yenileme çalışmasından dolayı memnun olduğunu belirten Kozaklar Mahalle Muhtarı Ömer Tekbaş rise “Mahallemizdeki içme suyu deposu tamamen yenilendi. Depomuz temizlenerek yeni fayans döşendi. Mahalle sakinleri de muhtar olarak bende çalışmalardan çok memnunuz" diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarkadaş;
Yarkadaş; "CHP'de 18 ayda 41 bin üye istifa etti"
DSÖ: Ekim-Kasım ayları sert geçecek
DSÖ: Ekim-Kasım ayları sert geçecek