Turgutlu, vefat eden polisin ailesi için seferber oluyor

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz yılın Ağustos ayında kendini kazara vurarak yaşamını yitiren Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Ahmet Koçak’ın ailesine destek olmak amacıyla, Turgutlu Kaymakamlığı öncülüğünde yardım kampanyası başlatıldı.

Turgutlu, vefat eden polisin ailesi için seferber oluyor

Turgutlu’da 24 Ağustos 2017 tarihinde şahsi tabancasının ateş alması sonucu hayatını kaybeden 35 yaşındaki polis memuru Ahmet Koçak’ın ailesine destek olmak amacıyla başlatılan kampanya için kaymakamlık binasında toplantı gerçekleştirildi. Toplantı öncesi bilgi veren Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, "Bu yardım kampanyasında emniyet mensubu arkadaşlarımızın büyük faydasını, kasabalıların da himayesini gördük. Allah’a şükür şu anda bir miktar topladık, değerli ailesine ve çocuklar bir ev almak istiyoruz. Rahmetli polis memurumuz, çok sevdiğimiz bir kardeşimizdi. Herkes üzerine düşeni yapıyor. Değerli ailesi ve evlatları bize emanettir" dedi.
Toplantıya Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Esendemir, Turgutlu Müftüsü Nizamettin Doğan ve Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Turgutlu Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Faruk Aydın katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek