‘SUMATİK’ Muradiye’de hizmet vermeye başladı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’ne “SUMATİK” montajı yaparak vatandaşlara fatura ödemelerinde ve kartlı sayaçlara kredi yüklemelerinde işlem kolaylığı sağladı.

‘SUMATİK’ Muradiye’de hizmet vermeye başladı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşlara işlem kolaylığı sağlamak adına ‘SUMATİK´ cihazlarını il geneline yaymak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’ne de “SUMATİK” cihazının montajı yapılarak hizmete alındı. Vatandaşlar, SUMATİK’lerle nakit ve kredi kartı kullanarak kolay bir şekilde fatura ödemelerini gerçekleştirecekler. 7 gün 24 saat hizmet veren SUMATİK’lerde ayrıca kartlı sayaçlar için su yükleme işlemleri de yapılabiliyor.
Kartlı su sayacı kullanan abonelere rahatlık sağlayan SUMATİK uygulamasının mahallesinde hizmete girmesinden memnun olduğunu söyleyen Muradiye Mahalle Muhtarı Eyüphan Aykıran, “Muhtarlık binamızın yakın noktasına montajı yapılan SUMATİK cihazı sayesinde işlemlerimizi artık kolaylıkla yapabileceğiz. Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız mahalle meydanımızda bulunan SUMATİK cihazında işlemlerini kolaylıkla yapabilecekler. Bu sistem bizler için çok büyük kolaylık getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ Genel Müdürlüğümüz mahallemiz ile yakından ilgileniyor. İnşallah MASKİ sayesinde yakın zamanda sağlıklı altyapıya da kavuşacağız. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor