Selendi Gençlik Merkezi çalışmaları devam ediyor

Manisa il genelinde gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi ilçesine kazandırılacak gençlik merkezinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Selendi Gençlik Merkezi çalışmaları devam ediyor

Manisa’daki gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla il genelinde bir bir projelerini hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Selendi’de önemli bir projenin çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi’ye kazandırılacak olan gençlik merkezinin inşaat çalışmaları devam ediyor.
Gençlerin kendilerini geliştirmesi ve çağa ayak uydurmaları amacıyla her türlü hizmetin merkezde yer alacağını belirten Başkan Ergün, “Selendi Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor. Artık inşaat çalışmalarımızın büyük bir kısmı tamamlandı. Gençlik Merkezimiz tamamlanınca Selendili gençlerimiz bu merkezde kültürel ve sosyal anlamda hoşça vakit geçirecekler. Sinemasından, el sanatları atölyesine, gelişmiş dersliklerde alınacak eğitimlerine kadar her şeyin yer alacağı merkezimiz şimdiden Selendimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek