Sarıgöl’de bayan hakime veda yemeği

Sarıgöl Adliyesinde 15 aydır görev yapan bayan Hakim Merve Şaloğlu’nun eş durumu ile Bingöl Adliyesine tayinin çıkmasının üzüntüsünü yaşayan adliye çalışanları Şaloğlu'na veda yemeği düzenledi.

Sarıgöl’de bayan hakime veda yemeği

Bayan Hakim Merve Şaloğlu’nun Bingöl’e tayini çıkması nedeniyle Sarıgöl Adliyesi çalışanları tarafından Alaşehir’de bir restoranda veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Sarıgöl Savcısı Abdullah Sönmez, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, daire amirleri ve adliye personeli katıldı.
Duygulu anların yaşandığı veda yemeğinde Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Sarıgöl Cumhuriyet Savcısı Abdullah Sönmez, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk tarafından bayan Hakim Merve Şaloğlu’na çeşitli hediyeler verildi. Veda yemeğinde bir konuşma yapan Sarıgöl Cumhuriyet Savcısı Abdullah Sönmez, "Hakim arkadaşımız ile 15 aydan bu yana uyumlu bir çalışma içinde olduk. Eş durumu nedeniyle aramızdan ayrılması bizleri çok üzdü. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar dilerken, irtibatımızın her zaman edeceğini de belirtmek isterim" dedi.
Veda yemeğinde duygulu anlar yaşayan bayan Hakim Merve Şaloğlu, Sarıgöl’ü ve mesai arkadaşlarını hiçbir zaman unutmayacağını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi