Salihli’de 23 Nisan’a özel gösteri

Salihli Belediyesi Bale ve Modern Dans Topluluğu’nun Koreograf Kıymet Eruluç, yönetiminde hazırladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel dans gösterisi izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Salihli’de 23 Nisan’a özel gösteri

Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Tiyatrosu Salonu’nda gerçekleştirilen gösteride, minik ve genç yetenekler farklı kültürlere özgü danslar ile modern dans sergiledi. Minik göstericiler ise çocuk istismarına dikkat çekmek için gösterilerinin ardından “Bana yapılanı görmezden gelme” pankartı açtı.
Gösteri sonunda konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, "23 Nisan 1920’de TBMM’yi açan Gazi Mustafa Kemal Atatürk daha sonra Cumhuriyetimizi kurduğunda gençlerimize Cumhuriyeti biz kurduk, onu koruyacak ve yükseltecek olan sizlersiniz diye seslenerek bu güzel çocuklara da küçük hanımlar, küçük beyler hepiniz geleceğin yıldızı, mutluluk parıltısısınız demişti. Ne mutlu bizlere ki onlar gibi çocuklara, gençlere sahibiz. Ne mutlu onlara ki onlar da sizler gibi aileye ve Atatürk gibi bir başöğretmene sahip” dedi.
Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Karaoğlu, “Böyle muhteşem gösterinin hazırlanmasında emeği geçen Koreograf Kıymet Eruluç ile Bale ve Modern Dans Topluluğu öğrencilerine teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık" diyerek, Koreograf Kıymet Eruluç’a çiçek takdim etti.
23 Nisan özel gösterisini Garnizon Komutanı Binbaşı Kamil Karameşe, Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın eşi Sevgi Kayda, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, belediye personeli, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler izledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi