Advert
Advert

Salihli Esnaf Odası’nda Başkan Makasçı 4. kez seçildi

Başkanlık için 2 adayın yarıştığı Manisa’nın Salihli ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda mevcut başkan Murat Makasçı 4. kez seçilerek güven tazeledi.

Salihli Esnaf Odası’nda Başkan Makasçı 4. kez seçildi

Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Odası 4. Olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Flaş Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen ve Divan Başkanlığını Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül’ün yaptığı kongrede başkanlık için mevcut başkan Murat Makasçı ile kısa adı Salihli Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Meslek Derneği Başkanı Yıldırım Yılmaz yarıştı. Gündem maddelerinin tek tek görüşülüp karara bağlanmasının ardından gidilen seçimlerde kullanılan 448 oyun 335’ini alan Murat Makasçı, yeniden oda başkanı seçildi. 2 oyun geçersiz sayıldığı seçimde diğer aday Yıldırım Yılmaz ise 111 oy aldı. 4'üncü kez oda başkanlığına seçilen Murat Makasçı, esnaflara yakışır bir seçimin gerçekleştirildiğini belirterek “Oda üyesi esnaflarımıza daha kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımıza bundan sonra devam edeceğiz. Destekleriniz her zaman bizleri onurlandırmıştır. Allah hepinizden razı olsun” dedi.
Murat Makasçı Başkanlığı’ndaki Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi Mehmet Kara, Mürteza Yalçın, Rifat Gülmez, Ahmet Türk, Ali Ödek ve Halil Ercan’dan oluşurken, denetim kurulu ise Cihat Utku Savaş, Erdem Çeri ve Emrah Çapraz’dan oluştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akigo sahasında Çaykur Rize'yi aşamadı 1-1
Akigo sahasında Çaykur Rize'yi aşamadı 1-1
Talihsiz anne ve kızı toprağa verildi
Talihsiz anne ve kızı toprağa verildi