SAKÜDER'den hayırlı olsun ziyareti

Salihli Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği (SAKÜDER) Yönetim Kurulu Eğitimci, Şair Sedat Günay’ı makamında ziyaret ederek yayımladığı 9. Şiir Kitabı için “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.

SAKÜDER'den hayırlı olsun ziyareti

Saküder Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Aydın, Dernek Sekreteri Sevil Türedi Dur ve Dernek Muhasibi Erol Aktaş’ın hazır bulunduğu ziyarette Sedat Günay yeni kitabı “Sahipsiz Şiirler” i imzalayarak hediye etti.

            Türk Edebiyatı ve Türk Şiirine yaptığı katkı ve desteklerden dolayı Sedat Günay’a Teşekkür Belgesinin verildiği ziyarette konuşan Salihli Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği Başkanı Gündüz Aydın, Günay’ı tebrik ettikten sonra şunları söyledi:

            “Sedat Günay şiirimize yaptığı katkıların yanında kültür ve sanata her zaman destek veren, ilgi gösteren, takdir eden bir arkadaşımız. Kendisine Derneğimiz adına 9. Şiir kitabı nedeniyle kutlamak ve yaptığı çalışmalardan dolayı bir teşekkür belgesi vermek istedik. Sedat Günay, başarılı bir yönetici olmasının yanında üretken bir şair olması da dikkati çekmektedir. Eğitimci sıfatı ile çocuklarımıza şiiri sevdirme konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır. Toplumumuzda bir çok sıkıntıların olduğu bu dönemde sevgi dolu yüreği ile çocuklarımızı, gençlerimizi iyiye, doğruya ve güzele yönelten çalışmaları için değerli arkadaşımızı kutluyor ve tebrik ediyoruz.”

            Şiir ve edebiyatın konuşulduğu ziyarette Sedat Günay, Salihli Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek; duyduğu memnuniyeti belirtip teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor