MASKİ'de yatırımlar konuşuldu

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ile birlikte İller Bankası İzmir Bölge Müdürü Enver Çelebi’yi kahvaltı programında ağırlayarak istişarelerde bulundu.

MASKİ'de yatırımlar konuşuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, İller Bankası İzmir Bölge Müdürü Enver Çelebi’yi ve ekibini ağırladı. MASKİ’nin ev sahipliği yaptığı kahvaltı programına, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen, Şehnaz Başaran ve Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, MASKİ daire başkanları, İller Bankası Proje ve Mekansal Planlama Şube Müdürü Melih Nazmi Çalgan ile İnşaat Mühendisi Mehtap Büyüknisan katıldı. Görüşmede, MASKİ Genel Müdürlüğü ve İller Bankası ortaklığıyla Manisa’ya kazandırılan yatırımlar değerlendirilerek istişarelerde bulunuldu.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “Kurulduğumuz günden bu yana, Manisa’ya yeni ve önemli hizmetler kazandırma noktasında İller Bankası ile daima işbirliği içerisinde olduk. Değerli katkılarından dolayı Bölge Müdürümüz nezdinde kendilerine teşekkür etmek isterim. İlimizde gerek çevreci yatırımların yükselmesi gerekse altyapı konusundaki gelişim apaçık ortada. 17 ilçemizde şimdiye kadar bin 190 kilometre içme suyu ve kanalizasyon hattı döşeyerek her noktaya kaliteli altyapı hizmeti ulaştırdık. Yarınlarımızın teminatı niteliğinde olan atıksu arıtma tesisi yatırımlarımızı bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. 46 milyonluk bir maliyetle Turgutlu Atıksu Arıtma Tesisimizin açılışını yaptık. Yine Manisa merkez ve Gördes ilçemizde de İller Bankası kredisiyle inşa ettiğimiz atıksu arıtma tesislerimiz hızla ilerliyor. Diğer ilçelerimizdeki 8 tesisimiz için de 65 milyon liralık yatırım planlıyoruz. Manisa’ya ve Manisalılara hizmet noktasında işbirliğimiz sürecek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Baybatur:
Baybatur: "24 Haziran’da gerekli cevabı alacaklar"
Hobi olarak başladı, kazanç kapısı oldu
Hobi olarak başladı, kazanç kapısı oldu