Köprübaşı Belediyesi’nden eğitime destek okullara hizmet

Güçlü ülke Türkiye ve gelecek nesillerin tam donanımlı olmasının temeli eğitime verilen destekle sağlanır şiarıyla çalışmalarını sürdüren Köprübaşı Belediyesi Zafer Mergen Başkanlığında eğitime destek vermeye, okullara hizmet götürmeye devam ediyor. Bu çerçevede Köprübaşı İlçe Kaymakamı Volkan Hülür ile birlikte ilçedeki okulları ziyaret eden Mergen öğrencilerin gönüllerinde bir kez daha taht kurdu.

Köprübaşı Belediyesi’nden eğitime destek okullara hizmet

Köprübaşı Belediyesi eğitime destek vermeye, okullara hizmet yapmaya devam ediyor. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, "İlçemizde bulunan okullara futbol, basketbol ve voleybol topu, ana sınıflar için oyuncak, okul kütüphaneleri için kitap ve kırtasiye desteği yaptık. Daha önce Belediyemizin Fen İşlerinde çalışan arkadaşlarımızın ön tespitinden sonra gerekli yerlere çevre düzenlemesi yaparak çöp desteği sağladık. Okul binası olan fizibilitesi gerekli olan yerlere boya ve sıva desteği sağlayarak yeni bir görünüm almasını sağladık. Köprübaşı Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz destek kadar kültürel ve sosyal destekle, faaliyetlere de önem veriyoruz. Biliyoruz ki Türkiye'nin geleceğini inşa etmede başak rol oynayan eğitim kurumlarına ne kadar destek alırsak ülkemizin ve devletimizin geleceği de o denli garantide olur" diye konuştu.

Köprübaşı Belediyesi'nin eğitime verdiği destek ve hizmetleri nedeniyle Başkan Zafer Mergen'e teşekkür eden Köprübaşı Kaymakamı Volkan Hülür ise dağıtım esnasında öğrencilerle birebir ilgilenerek oyuncak dağıttı, top oynadı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarmadan hayvan hırsızlığı uyarısı
Jandarmadan hayvan hırsızlığı uyarısı
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü