Kayapınar Yolu genişletiliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesinin Manisa-İzmir karayoluna ulaşımını sağlayan yaklaşık 2 kilometrelik yolda genişletme çalışması başlattı.

Kayapınar Yolu genişletiliyor

Vatandaşların talebi üzerinde gerçekleştirilen çalışmanın tamamlanmasının ardından yolda asfalt kaplama işi de yapılacak. 
Manisa genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşları modern yollarla buluşturan Manisa Büyükşehir Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesinin Manisa-İzmir karayoluna ulaşımını sağlayan yaklaşık 2 kilometrelik yolda genişletme çalışması başlattı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da çalışmaları yakından takip ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Manisa-İzmir karayolu ile Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi arasındaki bağlantıyı sağlayan 2 kilometrelik yolda vatandaşlarımızın ve Mahalle Muhtarımızın talebi üzerine çalışma başlattık. Trafik güvenliğini tehlikeye atacak derecede keskin virajları barındıran ve dar olan yolda ekiplerimiz talebin ardından anında müdahalede bulundu. Orman Bölge Müdürlüğü’nden alınan izin dahilinde yürütülen çalışmayla taban genişliği 4 metre civarında olan yol, yer yer yaklaşık 8 metreye kadar genişleyecek. Sonrasında yolun zemininde gerekli düzeltme ve güçlendirme çalışmaları yapıldıktan sonra asfaltını yenileyerek yolumuzu daha iyi bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa'ya zirai don uyarısı
Manisa'ya zirai don uyarısı
Pazarcılar modern pazaryerinde
Pazarcılar modern pazaryerinde