Başkan Yaralı’dan pazarcı esnafına müjde

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, ilçede Salı pazarının kurulduğu kapalı pazar yerinin yenileyeceklerini söyledi.

Başkan Yaralı’dan pazarcı esnafına müjde

Başkan Yaralı, Manisa Meyve-Sebze ve Umum Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Halim Şener ile birlikte Saruhanlı Salı pazarında incelemelerde bulunarak, pazarcı esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında pazarcılara müjde veren Başkan Yaralı, kapalı pazar yerini yenileyeceklerini bu kapsamda tuhafiye bölümünün çatısını ve zemin betonunu değiştireceklerini, meyve ve sebze bölümünün ise zemin betonunu yenileyeceklerini kaydetti. Yaklaşık 20 yıl önce yapılarak Saruhanlı’ya kazandırılan pazar yerinin bazı bölümlerinde yıpranmalar tespit ettiklerini ifade eden Yaralı, şunları söyledi:"Geçmiş yıllarda da bir takım onarımlardan geçirdiğimiz pazar yerinde kapsamlı bir yenileme yapacağız. Bu kapsamda tuhafiye pazarının çatısını yenileyip, ilave çatı yapacağız. Bunun yanı sıra tuhafiye ve meyve sebze bölümlerinin zemin betonlarını da yenileyip, daha güzel ve kullanışlı hale getireceğiz. Böylece pazar yerimizi yenileyip daha güzel ve modern hale getirerek halkımızın ve esnafımızın hizmetine sunacağız. Yapacağımız çalışmanın şimdiden hayırlı olmasını dilerim”
Manisa Meyve-Sebze ve Umum Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Halim Şener ise yapılacak çalışmalar için, pazarcı esnafı adına Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek