Başkan Ergün MÜSİAD'la buluştu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, makamında Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği’ni (MÜSİAD) kabul etti.

Başkan Ergün MÜSİAD'la buluştu

MÜSİAD, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. MÜSİAD Başkanı Reşit Ürper ve önceki dönem başkanı Abdullah Tekin’in yanı sıra dernek üyeleri de hazır bulunduğu ziyarette yapılan yatırımla ve yol çalışmalarından dolayı Başkan Ergün’e teşekkür edildi. Başkan Ergün, il genelinde Büyükşehir Belediyesi’ne 5 bin 500 kilometre yol ağı kaldığını belirterek, “İki senelik süre içinde 3 bin 400 kilometresini yaptık. Bunun 600-700 kilometresi sıcak asfalt oldu gerisi sathi kaplama oldu. 250 milyon liranın üzerinde asfalta harcadığımız bir rakam var. Büyükşehir olmadan önce 2013 yılı il özel idaresinde bir senede asfalta harcanan toplam bedel 14,5 milyon lira. Gerisini siz düşünün” dedi. Başkan Ergün, randevu konusunda geç kaldıklarını belirterek, bu konuda dernek başkanı ve üyelerine üzüntülerini ifade etti.
MÜSİAD Başkanı Ürper ve dernek üyeleri ziyarette Başkan Ergün’e hediye takdiminde bulunurken, Başkan Ergün, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi