Alaşehir’de 493 aile Gıda Bankasından faydalanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Yalnız Değilsin’ sloganıyla il genelinde hizmet veren Gıda Bankası, Alaşehir’de 493 dar gelirli haneye ulaşıyor. Her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, paranın geçerli olmadığı Gıda Bankası’nda eşit ve adil bir şekilde hizmet verdiklerini belirtti.

Alaşehir’de 493 aile Gıda Bankasından faydalanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi alt ve üst yapı yatırımlarının yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği hizmetlerle de gönülleri fethe ediyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde hizmet veren Gıda Bankası eşit ve adil bir şekilde dar gelirli vatandaşlara hizmet veriyor. Alaşehir ilçesinde de 493 ihtiyaç sahibi aile Gıda Bankası’ndan temel ve temizlik malzemelerini temin ediyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vatandaşlarımızın iyi gününde kötü gününde yanlarında olmaya devam ediyoruz. İhtiyaç sahipleri vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmıyoruz. Onların yanında Manisa Büyükşehir Belediyesi var. Bu anlamda da Alaşehir ilçemizde 493 aile kendilerine verilen kartlarla her türlü ihtiyaçlarını gizlilik içerisinde rencide olmadan yapabiliyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hollanda FETÖ'cülerin sığınacak son limanı oldu
Hollanda FETÖ'cülerin sığınacak son limanı oldu
Manisa hastanelerinde kitap okunacak (Video Haber)
Manisa hastanelerinde kitap okunacak (Video Haber)