Akhisar Kahveciler Odasında Erkin Güney 4. kez Başkan

Akhisar Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurulunda Başkanlığına yeniden üyelerin güvenoyunu kazan Erkin Güney Başkan oldu.

 Akhisar Kahveciler Odasında Erkin Güney 4. kez Başkan

Genel kurul Saygı Duruş Ardından İstiklal Marşı ile başladı. Başkanlık divanını yapıldı. Başkanlık için Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara, üyeliklere İsmail Açar,Mehmet Çimen,ve Sabahat Dereli Oy birliğiyle Seçildiler.

Ardından Odası Genel Sekreteri Hanife Özçalık tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu okundu ve oy birliğiyle kabul edildi. Devamında Sırasıyla Denetim Kurulu raporu Bilanço gelir-gider, Hesaplarının kabulu okundu ve oylandı ve kabul edildi. Yönetim kutulu ve denetim kurulu ayrı ayrı ibrası oylandı ve kabul edildi. Sonrasında Yeni dönem Çalışma programı ve bu program içinde yer alacak eğitim teorik pratik kurs programları tahmini bütçenin görüşülmesi oylandı ve kabul edildi Aylık ücretlerin huzur haklarının yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesi, Ardından Yeni yönetim kuruluna ve başkana taşınır ve taşınmaz mal alımı kurulacak olan ve kurulmuş olan şirket kooperatife hissedar edilmesi cin yetki verilmesi oy birliğiyle  kabul edildi.

Sonrasında Dilek ve temenniler kısmında İlk olarak Mevcurt Başkan Erkin Güney ve Diğer aday Ali Kayalı Her iki ekibe ve yöneticilere ve katılan tüm üyelere teşekkür etti. Ve Devamında Seçime geçildi. Gerçekleşem Seçin Sonucunda

 331 üyenin kullandığı Genel kurulda 1 oy geçersiz ve Erkin Güney  226 Ali Kayalı da 104 oy aldı.

Yeniden Seçilen Erkin Güney Başkanlığında Yönetim kurul şu isimlerden oluştu  Tunay Tosuner,Behzat Çalışkan,Hüseyin Oktem,Tamer Genç,Hasan Olcay Gün,ve Gürhan Kıyak dan oluştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi