OPPO mu Xiaomi mi Andronova ?

Xiaomi mi OPPO mu arasında kaldım hangisini almalıyım diyenler için referans olabilecek bir yazımızı sizlerle paylaştık. Her iki markanın modellerinin karşılaştırmasını yaptık ?

OPPO mu Xiaomi mi  Andronova ?
Son günlerde adını sıkça duyuran iki telefon için Oppo mu Xiaomi mi diye soruların geldiğini ve detaylı bir araştırma yapılarak seçim yapıldığı bilinir. Bu iki telefon harikalar yaratan cihazlar olarak tanınmıştır. Her iki telefon özellik olarak yüksek kapasiteler içerir. İki telefonun birbirinden harika özellikleri bulunur. Bunlar Oppo ve Xiaomi olarak kısaca şu şekilde açıklanabilir. 6.4 inç amoled ekran kullanırken diğeri 6.22 kullanır. OPPO ve Xiaomi 64,128, 256 hafıza özelliği ile dilediğiniz kadar çekim yapmanıza olanak tanır.
Bunun gibi benzer özellikleri ile kullanıcılar seçim yapmakta zorlanır. Bu yüzden kullanıcılar iki telefondan da vazgeçememektedir. OPPO mu Xiaomi mi? Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Oppo A9 2020 karşılaştırmasına söyle bir bakalım ve hangisi daha iyi siz karar verin. Fiyat konusunda iki cihaz arasında pek bir fark yok. 50 - 70 TL arasında bir fark görünüyor. Xiaomi Redmi Note 8 Pro özelliklerine bakalım Ekran 6.53 ekran gövde değeri 84.1 Kamera 64 MP RAM 6 GB CPU 8 çekirdek GHZ 2.05 Ekran 1080 x 2340 FHD Plus Video kaydında 2160p 4K Bataryası 4500 Sar oranı 0.997 Android 9 Oppo A9 2020 özelliklerinden bazıları Ekranı 6.5 gövde oranı 81.75 Kamera 48 MP RAM 4 8 Çekirdek 2.0 GHz 720 x 1600 HD Plus Video kaydı aynı Batarya da 5000 Sar oranı 1.432 Android 9 Seçim yapmak sizlere kalmış Her iki telefonun kameralarının, hafızalarının, boyutlarının ve farklı isimlerinin olması seçimi gitgide zorlaştırır. Bazıları OPPO'yu seçerken bazıları Xiaomi'yi tercih eder. Her iki cihazda kişinin taleplerini en iyi şekilde gerçekleştirir. Her iki cihazdan hangisini seçim yaparsanız yapın asla pişman olmayacaksınız. Kamera özellikleri, çekim güçleri, hafızaları ile her iki telefonda birbirinden harikalar yaratır. Renk seçenekleri ile de seçim yapabilir ve yapmak istediğiniz bütün özellikleri her iki telefonda da gerçekleştirebilirsiniz. Pişman olmayacağınız her iki cihaz sizler için sunulmuş ve en kaliteli ürünler arasında bulunur. Bu yüzden hangisini kullanırsanız kullanın vazgeçemeyeceksiniz. Ama değerler ortada!
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarkadaş;
Yarkadaş; "CHP'de 18 ayda 41 bin üye istifa etti"
DSÖ: Ekim-Kasım ayları sert geçecek
DSÖ: Ekim-Kasım ayları sert geçecek