Yunusemre’de spor alanları düzenleniyor

Yunusemre Belediyesi bir yandan ilçeye yeni spor tesisleri kazandırırken bir yandan da mevcut durumdaki sahalarda da çevre düzenlemesi yapıyor.

Yunusemre’de spor alanları düzenleniyor

Spora ve sporcuya her zaman destek veren Yunusemre Belediyesi, ilçeye yeni futbol sahaları kazandırıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan futbol sahalarını düzenleyip, etrafını tel örgü ile çeviriyor. Çalışmalar kapsamında Üçpınar, Pelitalan ve Maldan’da bulunan futbol sahalarının düzenlendiğini ifade eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz çocuklarımızın boş vakitlerini spor yaparak değerlendirmeleri için futbol sahalarını düzenliyor. Üçpınar, Pelitalan ve Maldan’da sahaları düzenleyip etrafını tel örgü ile çevirdik. Osmancalı Mahallemizde de yeni futbol sahası yapacağız. Çocuklarımızın geleceği için çalışmalarımız sürecek” dedi. 
Üçpınar sakinlerinden Çetin Şahin de mahallelerindeki futbol sahasının güzel bir görünüme kavuştuğunu dile getirirken; Yunusemre Belediyesi’yle mahallelerine güzel hizmetler yapıldığını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisalı genç işadamları Ukrayna ile ticari bağ kuruyor
Manisalı genç işadamları Ukrayna ile ticari bağ kuruyor
Manisa’da Gediz Havzası ele alındı
Manisa’da Gediz Havzası ele alındı